Butelka BREE

Kod: 229507

Kolor: szary
  • Butelka próżniowa do picia z podwójnymi ściankami, wykonana ze stali nierdzewnej ze szczelną zakrętką, dzięki której butelka nie przecieka, pojemność 550 ml.

Grupa znakowania Rozmiar znakowania
L3 (grawer laserowy)4 x 4
Rozmiar produktuø 6,7 x 27,2 cmWaga0,373
Materiałstal nierdzewnaKolor(07) szary
Markabasic
Dostępność
Kolor
24 godziny
2-3 dni
Dostawa
Następna dostawa
W rezerwacji
  • 48 szt.
  • 4 151 szt.

Najczęściej wybierane gadżety reklamoweButelka inna niż plastikowa/ trzymająca temperaturę/ szczelna zakrętka/ pojemność 550

 

Butelka inna niż plastikowa

 

Dziś na rynku dostępnych jest sporo butelek z różnych materiałów, innych niż plastik. Ekologiczne i coraz bardziej popularne są butelki wielokrotnego użytku np. wykonane z metalu. Butelka Bree to świetna alternatywa dla butelek jednorazowych, którą zawsze możesz zabrać ze sobą. Wykonana ze stali nierdzewnej, zwężana ku górze, z wygodnym korkiem, która swoją formą przypomina zwykłą butelkę PET. Niezależnie od tego, gdzie idziesz, czy wybierasz się do pracy i chcesz wrzucić ją w kiszeń plecaka, czy też biegniesz na zajęcia jogi, sprawdzi się podczas każdej sytuacji. Woda czy ciepła herbata? Ty decydujesz o tym, do czego będzie służyć butelka! Wygodna, przeznaczona do picia, trwała, praktyczna w utrzymaniu czystości. Ciekawy, nowoczesny design butelki sprawia, że logo Twojej firmy będzie się doskonale wyróżniać na metalowej powierzchni.

 

 

Trzymająca temperaturę

 

Potrzebna Ci butelka, która utrzyma idealną temperaturę napojów przez wiele godzin? Niewątpliwie jest to możliwe w przypadku korzystania z metalowych butelek. Produkty wykonane ze stali nierdzewnej z wewnętrzną izolacja termiczną utrzymują ciepło i zimno napojów przez długi okres. Warto dodać, że butelka metalowa nie jest termosem, ale świetnie się sprawdza np. podczas upałów, kiedy chcemy napić się chłodnej wody. Gasi niejedno pragnienie! 

 

 

 

 

Szczelna zakrętka

 

Szczelność butelki to jedno z podstawowych kryteriów, jeśli korzystamy z niej w celu przemieszczania się, chyba że wykorzystujemy ją tylko w domu, wtedy nie ma to dla nas znaczenia. Komfort picia z butelki, ciepłych, jaki i zimnych napojów polega na tym, że po odkręceniu zakrętki nic się na nas nie wyleje. Bezpieczna i szczelna zakrętka może nas uchronić przed oparzeniem bądź poplamieniem naszej odzieży. Wygodny mechanizm odkręcania i zakręcania zakrętki chroni przed wcieknięciem napoju. W szczególności podczas różnych niepożądanych wstrząsów w trakcie przejażdżki rowerowej, czy też innych aktywności fizycznych. Doskonała podczas uprawiania różnych sportów czy to trekingu, czy biegania.

 

 

Pojemność 550 ml

 

Według wielu osób praktyczna butelka powinna mieć przynajmniej 500 ml pojemności. Taką ilością płynu spokojnie zaspokoisz pragnienie. My proponujemy trochę więcej. Butelka Bree to 550 ml, wody, herbaty czy soku! Przeznaczona dla osób, które nie lubią nosić ze sobą ciężkich i dużych butelek pełnych płynu. Uniwersalna butelka pozwala na różnorodność użytkowania w ciągu dnia. W myśl zasady przyjmij tyle wody, ile tracisz, metalowa butelka pozwala na wielokrotne uzupełnienie płynu po wypiciu. Niezależnie od tego czy najpierw pijesz wodę, a następnie wlejesz do niej świeżo wyciśnięty sok!

 

 

Podobne produkty

Back to Top