Długopis drewniany Palmdale

Kod: 129101

Kolor: brązowy
  • Długopis wykonany z drewna z plastikową zatyczką, piszący na czarno.

Grupa znakowania Rozmiar znakowania
L1 (grawer laserowy)4 x 0,6
T1 (tampodruk)4 x 0,6
MateriałKolor(01) brązowy
Kraj pochodzeniaChinyMarkabasic
Dostępność
Kolor
24 godziny
2-3 dni
Dostawa
  • 51 szt.
  • 185 071 szt.

Najczęściej wybierane gadżety reklamoweDługopis drewniany z logo, nowość 2022!

 

Długopis reklamowy Palmdale to nowość w naszej ofercie Easy Gifts w kategorii długopisy i artykuły piśmiennicze. Długopis w ciekawym, ale prostym kształcie, przypomina oszlifowany, drewniany patyczek, którym można pisać i notować, co tylko się zechce!

Długopis drewniany wyposażony jest w czarną zatyczkę z wygodnym klipsem, która chroni przed wylaniem się tuszu, a klips umożliwia zamocowanie długopisu do notesu. Oprócz tego długopis drewniany posiada wkład piszący na czarno.

Długopis drewniany z logo to świetna alternatywa dla długopisów plastikowych. Gadżet reklamowy do pisania jest tak uniwersalny, że każdy może go wykorzystać do reklamy swojej firmy. Prosty i skuteczny sposób na promocję biznesu — długopis reklamowy z logo!

Solidny długopis drewniany z logo

 

Długopis Palmdale wykonany jest z naturalnego surowca, jakim jest drewno. Solidny materiał, to podstawa świadcząca o jakości gadżetu reklamowego. Dlatego długopis drewniany z logo, to świetne rozwiązanie na upominek reklamowy dla firm.

Jaki nadruk sprawdzi się najlepiej na długopisie drewnianym? W przypadku gadżetów wykonanych z drewna jedną z polecanych technik znakowania jest tampodruk, co nie oznacza, że nie sprawdzi się tutaj grawer laserowy. Obydwa sposoby nadruku prezentują się wspaniale.

 

Długopis drewniany z logo dla firm

 

Jeśli Twój Klient szuka sprawdzonej formy promocji, zaproponuj mu nowość z naszej oferty — długopis drewniany z logo. Długopis Palmdale w prostej formie, ale za to jest uniwersalny, a to jego główna zaleta!

Długopis drewniany to gadżet dla każdej branży z każdym nadrukiem. Gadżet do pisania nie tylko prezentuje się świetnie, na pewno zawsze się przyda! Bo kto z nas nie używa długopisów do zapisywania różnych rzeczy? Dlatego warto je mieć pod ręką. Jeśli interesuje Cię nasz długopis drewniany z logo, skontaktuj się z nami.Podobne produkty

Back to Top