Lornetka Schwarzwolf TRIVOR

Kod: F4801600AJ303

Kolor: czarny
  • Lornetka Schwarzwolf o powiększeniu 10x i średnicy obiektywu 25mm, pole widzenia na 1000 m: 101 m, kąt widzenia 5,8°, średnia źrenica wyjściowa to 11 mm, minimalna odległość ostrzenia to 3 m. Lornetka zapakowana w neoprenowy futerał z paskiem na szyję.

Grupa znakowania Rozmiar znakowania
T3 (tampodruk)4 x 2
S2 (sitodruk)4 x 2
Rozmiar produktu11 x 11,5 x 3,5 cmWaga0,345
Materiał, metal, neopren, plastikIlość w opakowaniumałe 1
duże 40
Kolor(03) czarnyKraj pochodzeniaChiny
Numer celny90051000MarkaSchwarzwolf
Dostępność
Kolor
24 godziny
3-4 dni
Dostawa
  • 6 szt.
  • 1 727 szt.

Najczęściej wybierane gadżety reklamoweLornetka z logo sprawia, że to, co niewidoczne staje się widoczne

 

Czasami nie jesteśmy w stanie objąć wszystkiego wzrokiem, a otaczająca nas przyroda stale zaskakuje nas swoim pięknem! Wtedy z pomocą przychodzi nam lornetka turystyczna, dzięki której zobaczymy, to czego nie jesteśmy w stanie zauważyć z daleka, a to, co jest w naszym polu widzenia/zasięgu.

Lornetka z logo to świetny gadżet reklamowy, który pozwala nam dostrzec o wiele więcej szczegółów. To obiektyw ma wpływ na doskonałą przejrzystość widoku. Dlatego dobra optyka i duża średnica soczewek w lornetce, gwarantuje obraz wysokiej jakości. Solidna jakość wykonania sprzętu zapewnia wykorzystywanie go w różnych warunkach atmosferycznych. Dodatkowo taka druga „para oczu”, pozwala na szybkie zlokalizowanie obiektu eksploracji.

Czy Twój Klient wie, co w trawie piszczy? Jeśli nie wie, to zaproponuj mu gadżet reklamowy w postaci lornetki z logo!

Lornetka z logo, dla kogo?

 

Zastanawiasz się, komu możesz zaproponować lornetkę z logo? Z doświadczenia wiemy, że taki gadżet outdoorowy, może się przydać każdemu, niezależnie od branży. Natomiast pracownicy agencji reklamowych, często zamawiają u nas lornetki z nadrukiem dla myśliwych czy wojskowych.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamówić lornetkę z logo dla żeglarzy, TOPRU czy też fanów wyścigów konnych. Na przykład na wrocławskim torze wyścigów konnych Partynice, lornetka to podstawa do oglądania widowiska. Z kolei na szlaku w Zakopanem można spotkać pracowników Tatrzańskiego Parku Narodowego wyposażonych w lornetkę z nadrukiem, obserwujących turystów. To tylko kilka z przykładów, komu można zaproponować taki gadżet outdoorowy z logo. Lornetka to uniwersalny i nowoczesny sprzęt, który ma ogromne zastosowanie w wielu dziedzinach życia.

Zwiększ pole widzenia, zaproponuj lornetkę z logo!

 

Upominki firmowe często bywają problematyczne dla agencji reklamowych. Szczególnie wtedy, kiedy Klienci nie mają jasno sprecyzowanych wytycznych, co do rodzaju gadżetu, budżetu i nadruku. Oferta gadżetów reklamowych u różnych dystrybutorów jest ogromna, dlatego nie wszystko jest widoczne na pierwszy rzut oka.

Lornetka z logo, to coś, co może umknąć z Twojego pola widzenia, podczas poszukiwania odpowiedniego upominku dla firmy. Teraz już wiesz, że znajduje się w naszej ofercie Easy Gifts i nie może Ci to już umknąć! Lornetkę marki Schwarzwolf można promować i wykorzystywać na wiele sposobów!Podobne produkty

Back to Top