Chiński Nowy Rok

Chiński Nowy Rok

Drodzy! 

 

Mamy dla Was ważne informacje, które znajdziecie poniżej!

 

Od 1 do 16 lutego nastąpi przerwa w dostawach oraz w wycenach produktów z naszej oferty importowej, a także w wysyłce elektroniki od marki Silicon Power. Zmiany są bezpośrednio związane z obchodami Chińskiego Nowego Roku, który przypada na okres zimowy (styczeń-luty).

 

Przypominamy, że…

 

Chiński Nowy Rok, znany również jako Święto Wiosny, to najważniejsze i najbardziej uroczyste święto w Chinach. W tym roku jest to Rok - Drewnianego Smoka.  

Co to oznacza?

To święto w Chinach, kiedy większość pracowników i fabryk zawiesza swoją działalność, aby spędzić czas z rodziną.

 

Ciekawostka:

Rok Drewnianego Smoka - mówi się o tym, że przyniesie szczęście i powodzenie, szczególnie dla osób urodzonych w roku Świni, Kozy, Woła i Węża. Ogień to symbol tego roku, zwiastuje energię i pozytywne zmiany, szczególnie latem. Co ważne w tym roku liczba 9 będzie przynosiła szczęście, a smok jest symbolem sukcesu i mocy, zapowiada stabilny początek i obiecujące perspektywy. Warto zwrócić uwagę na ekologię, sadząc lasy i dbając o środowisko, aby uniknąć negatywnych skutków pogodowych. Osoby urodzone w roku Psa, Małpy i Konia również doświadczą powodzenia, podczas gdy Tygrysy, Króliki, Szczury i Koguty mogą stanąć przed trudnymi wyborami.

 

Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie w tym okresie. Jesteśmy przekonani, że po zakończeniu obchodów Chińskiego Nowego Roku, wszystko wróci do normy, a nasze produkty będą dostarczane zgodnie z oczekiwaniami.

 

Back to Top