Google Moja Firma

Google Moja Firma

Easy Gifts zweryfikowany w Google!

 

W tym roku w maju firma Easy Gifts uzyskała certyfikat od Google Moja Firma. Co to znaczy? Od teraz Easy Gifts będzie się wyświetlał w wyszukiwarce i mapach Google. Znajdziecie nas w sieci bez problemu!

W wyszukiwarce Google sprawdzicie wszystkie informacje na temat naszej firmy, m.in: podstawowe dane, zdjęcia oraz profil działalności firmy. Macie możliwość wyświetlania opinii z social mediów i stron internetowych, co więcej możecie dodawać opinie i komentarze na temat naszej współpracy i zrealizowanych przez nas usług bezpośrednio. Z wizytówki Gogole również dowiecie się o nadchodzących i planowanych przez nas wydarzeniach.

Dotrzyjcie do nas lokalnie! Jeśli jesteście w pobliżu, to google ułatwi Wam dotarcie do naszego biura oraz magazynu. A wszystko to, jest możliwe dzięki wizytówce Google Moja Firma, w której znajdziecie nasz numer telefonu, adres oraz trasę dojazdu. Podejrzyjcie trasę “na żywo”, dzięki opcji wirtualnej wycieczki, która pozwala zobaczyć naszą firmę przed przyjazdem do nas osobiście. Odwiedźcie naszą firmę w godzinach otwarcia, sprawdźcie, kiedy jest u nas największy ruch, a uniknięcie marnowania swojego cennego czasu.

 

Zmieniamy się dla Was, na lepsze! Cieszymy się z pomyślnej weryfikacji naszej firmy.

Back to Top