Oferta marki Gildan

Oferta marki Gildan

Koszulki Gildan znów w dostępne w ofercie Easy Gifts

W naszej ofercie markowej znajdziesz koszulki reklamowe marki Gildan — dla kobiet, jak i mężczyzn, dostępne w różnych rozmiarach. Marka Gildan znana jest z produkcji odzieży reklamowej o wysokiej jakości, zgodnie z obowiązującym standardem odzieży bawełnianej. Koszulki reklamowe marki Gildan posiadają takie certyfikaty, jak: Oeko-Tex Standard 100, Sedex oraz WRAP. Miękkie i wygodne koszulki z logo firmy sprawdzą się jako upominek firmowy, a także jako reklama firmy w każdej branży. W Easy Gifts zamówisz koszulki z logo firmy dla swojego Klienta w dużych ilościach. W naszym magazynie mamy ogromne stany koszulek reklamowych w kolorze białym.

Nadruk w 24 h na odzieży — koszulka z logo firmy

W Easy Gifts znajdziesz t-shirt damski i męski marki Gildan, który można nadrukować w 24h! Znakowanie białej koszulki z logo firmy możliwe jest za pomocą techniki znakowania, takiej jak: druk DTG oraz Sitodruk. W Easy Gifts masz nieograniczone możliwości nadruku, jeśli chodzi o paletę kolorów, a także gwarantowaną fotograficzną jakość druku. Zapewniamy ekspresowy nadruk na koszulce, niezależnie od tego czy będzie to logo firmy, czy własna grafika. Dodatkowo nasi graficy wykonają dla Ciebie wizualizację produktu za darmo.

Idzie wiosną a wraz z nią ciepło! Zaproponuj swoim Klientom koszulkę z logo firmy w wiosennym klimacie. Spersonalizowana koszulka reklamowa to doskonały pomysł na upominek promocyjny dla firm.

Agencjo reklamowa, krótki zbiór najważniejszych informacji, dlaczego warto wybrać koszulkę z logo firmy w Easy Gifts?

- PROMOCYJNA cena koszulek + cena znakowania

- nadruk w 24h (DTG i Sitodruk)

- ogromne stany magazynowe

- certyfikat, potwierdzający jakość produktu (Oeko-Tex Standard 100, Sedex oraz WRAP)

- różne rozmiary koszulek (męskie i żeńskie)

- pełna personalizacja (własny projekt)

- wysoka jakość nadruku

Specjalna oferta dla Firm — koszulki z logo firmy

Na wiosnę mamy dla Ciebie ofertę specjalną na koszulki z logo firmy! Skorzystaj z naszej oferty! Zaproponuj koszulki z nadrukiem marki Gildan swoim Klientom w atrakcyjnej cenie.

Oferta promocyjna w Easy Gifts na koszulki i znakowanie ograniczona jest czasowo. Skontaktuj się ze swoim opiekunek handlowym, aby poznać szczegóły.

Back to Top