Działo się w Warszawie!

Działo się w Warszawie!

My też tam byliśmy.

 

Po dwóch latach bezczynności, wywołanej pandemią, w końcu się udało! W tym roku znowu odwiedziliśmy, a także wystawiliśmy swoje stoisko na naszych ulubionych targach branżowych — RemaDays Warsaw oraz Promo Show Professional. Przeczytajcie, jak było!

 

Gadgets in the jungle, motyw przewodni Easy Gifts na RemaDays

Oj działo się! 500 osób na stoisku Easy Gifts w trzy dni!

Taka frekwencja, to dla nas zaszczyt! Ale…… Zacznijmy od początku.Stoisko Easy Gifts na RemaDays Warsaw 2022.

23 marca wyruszyliśmy do Warszawy na targi RemaDays, które co roku, organizowane są w hali — Ptak Warsaw Expo. Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku, organizowane są przez firmę GJC International Sp. z o.o. sp. k. - lider polskiego rynku targowego w branży reklamowej. W tym roku była to już 17 edycja targów RemaDays Warsaw 2022.

Nasza firma Easy, dołączyła do grona wystawców z branży reklamowej, na RemaDays zajęliśmy stoisko A6 w hali E. Gifts. Postawiliśmy na motyw przewodni — miejską dżunglę, oświetloną światłem neonu — w formie logotypu firmy. A kto z Was nie miał okazji zobaczyć, poniżej zobaczycie zdjęcie, jak się prezentowało. Wyeksponowaliśmy naszą najlepszą ofertę nowości.

 

Cieszymy się, że udało nam się spotkać z naszymi Klientami i porozmawiać z nimi na żywo, na co długo czekaliśmy. Dziękujemy za odwiedziny!

Promo Show Professional 2022, znane brandy z Easy Gifts

300 firm, tyle odwiedzających gościliśmy na naszym stoisku!

Cóż to były za tłumy! A do tego, jaka świetna organizacja wydarzenia.

22 marca zaprezentowaliśmy nasze stoisko na Targach PSP, organizowanych przez Ooh Magazine - lidera w branży event marketingu, w Warszawie w hotelu Hilton. Była to już 4 edycja warszawskich targów przygotowanych dla dostawców oraz agencji reklamowych.

Klasyczne, białe stoisko, wypełnione po brzegi najlepszą ofertą markową, samych nowości 2022, tak wyglądało nasze stoisko! Przez dwa dni targowe, udało nam się porozmawiać z Wami, za co dziękujemy!

Do zobaczenia za rok!

Promo Show Professional - stoisko Easy Gifts w Hotelu Hilton.

 

Back to Top