Gadżet reklamowy, który wpływa na całe życie!

Gadżet reklamowy, który wpływa na całe życie!

Czy spotkaliście się z problemem, w którym Wasze dziecko nie chce pić wody mineralnej, a wybiera jedynie słodkie napoje? Czy jedynie pierwsze 1000 dni życia jest tak istotne w budowaniu zdrowych nawyków u dzieci? Jak gadżet reklamowy może wpływać na całe dorosłe życie?

Niebywale ważne jest regularne picie wody, przede wszystkim dlatego, że nasz organizm musi utrzymywać poziom homeostazy. Wpływa to na stałe utrzymywanie równowagi wszystkich życiowych parametrów, takich jak choćby temperatura naszego ciała. Istotne jest zatem, aby każdego dnia dostarczać odpowiednią ilość płynów (wody!) do naszego organizmu.

Płyny w organizmie mogą brać się z pożywienia oraz mogą być dostarczane bezpośrednio przez nas samych. Skoro woda nie posiada żadnych wartości odżywczych, ani kalorii, to dlaczego jest tak istotna dla naszego organizmu? Odpowiedź jest bardzo prosta – woda jest niezbędna do transportowania wartości odżywczych z pożywienia do narządów i komórek ciała, a także bierze udział w procesach trawienia i usuwaniu produktów przemiany materii.

Jak zatem gadżet reklamowy może wpływać na nasze życie? Trzeba przede wszystkim odpowiedzieć na pytanie – jaki to gadżet reklamowy?! Butelka do wody. Z pozoru prosty gadżet, prosty produkt. A jednak to właśnie poprzez taki gadżet reklamowy jesteśmy w stanie zachęcić dziecko do picia wody!

Zacznijmy od naszych najmniejszych pociech, ponieważ to właśnie u nich musimy budować nawyk picia wody, tak aby będąc już dorosłymi ludźmi, mieli w pełni świadomość jak ważny jest to nawyk. W pierwszej kolejności zwróćmy uwagę na butelkę marki ALADDIN, a dokładnie na model ZOO FLIP & SIP.

Nie bez znaczenia jest tu wygląd samej butelki, wszak to właśnie on ma zachęcać do sięgania po picie (wody!). Z całą pewnością urocza butelka Aladdin ucieszy każde dziecko, a pozostawiona na wierzchu, pozwoli dziecku na częstsze sięganie po nią. Warto również wymienić inne jej największe zalety, czyli:

 

• Niezawodny mechanizm Flip&Sip, który pozwala dziecku na obsługiwanie butelki jedną ręką.

• Wykonanie z Tritanu – specjalnego materiału, który jest odporny na zapachy, plamy oraz uszkodzenia.

• Bardzo wygodny i praktyczny uchwyt do noszenia, który pomaga naszym maluchom w transportowaniu butelki w różne miejsca.

• Specjalny, szeroki otwór, który zapewnia łatwe napełnianie oraz czyszczenie butelki.

• Butelka Aladdin nie zawiera Bisfenolu! (BPA)

 

Kolejnym gadżetem reklamowym, o którym należy wspomnieć to butelka ALADDIN dla nieco starszych dzieci. Model MY FIRST AVEO to gadżet, który świetnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i przedszkolu czy szkole. Podobnie jak w przypadku modelu Aladdin ZOO FLIP & SIP, model MY FIRST AVEO charakteryzuje się niebanalnym wyglądem, który zachęca dzieci do picia wody.

Połączenie słodkiego, dziecięcego designu z funkcjonalnością i najlepszymi materiałami, sprawia, że taki gadżet reklamowy to „must have” dla każdego Klienta. Ważną cechą jest specjalnie zaprojektowany, duży ustnik, który ułatwia dzieciom picie, a rodzicom stałe utrzymanie butelki w czystości. Kolejną obowiązkową pozycją jeśli chodzi o gadżet reklamowy, jest z pewnością butelka podróżna, która może utrzymywać ciepło, bądź zimno. Naszym wyborem z pewnością będzie butelka Aladdin - ZOO THERMAVAC. Marka Aladdin przyzwyczaiła nas do nietuzinkowego designu, który niezwykle podoba się zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Najważniejsze cechy, które powinniśmy również wymienić, to z całą pewnością:

 

• Wyjątkowa, próżniowa izolacja termiczna Themavac

• Podwójne ścianki ze stali nierdzewnej, które potrafią utrzymać zimno nawet do 7 godzin.

• Butelka Aladdin nie zawiera Bisfenolu! (BPA).

• Bardzo praktyczny i wygodny, szeroki ustnik.

• Solidna, nieprzeciekająca zakrętka.

• Specjalny, sylikonowy uchwyt, który jest zarówno bardzo przyjemny w dotyku, jak również sprawia, że butelka w naszej dłoni jest stabilniejsza i nie dochodzi do jej wyślizgiwania się.

 

Jesteśmy przekonani, że każdy kto ma do dyspozycji takie gadżety reklamowe, rozpocznie budowanie zdrowego nawyku, jakim jest picie wody. Warto pamiętać, że my – dorośli, kupujemy oczami, ale z naszymi dziećmi jest dokładnie tak samo. Różnica jednak polega na tym, że to my powinniśmy podsuwać dzieciom gadżety z najlepszych i przede wszystkim – bezpiecznych materiałów.

Zobacz wszystkie wpisy


Back to Top