Gadżety reklamowe z motywem Halloween!

Gadżety reklamowe z motywem Halloween!

Gdy na dworze robi się ciemno a z drzew, lecą liście, wiemy, że jesień dopadła nas na dobre. Każda pora roku ma swój niepowtarzalny klimat, a także inne uroczystości i święta. Jesienią najbardziej wyczekiwanym zwyczajem szczególnie przez najmłodszych jest Halloween! Wtedy dzieci jak i dorośli przebierają się za różne mroczne postacie np. wiedźmy, duchy, szkielety czy pająki bądź za postacie z horrorów :) A przed domami znajdują się popularne lampiony z dyni. Cukierek albo psikus lub gadżet albo psikus- już niebawem!

Przygotuj się na Halloweenową noc, wybierając najlepsze gadżety z nadrukiem!

Czy będzie to piżama party z popcornem i kultowym filmem Miasteczko Halloween, czy przebierana domówka w stylu Halloween, mamy dla Ciebie niebanalne gadżety na tę okazję!

Koszulka z nadrukiem z motywem Halloween

Klasyczny biały bądź czarny T-shirt z mrocznym nadrukiem to pierwsza z propozycji na Halloweenową imprezę. Spersonalizowana koszulka z dynią, albo szkieletem? To jaki wzór wybierasz zależy od Ciebie, masz pełne pole do popisu jeśli chodzi o pomysł, czyli kreatywną grafikę. T-shirt z nadrukiem to świetna pamiątka i praktyczny gadżet reklamowy, który wykorzystasz nie raz! Wybierz swój ulubiony, straszny motyw i wykonaj u nas darmową wizualizację koszulki z nadrukiem. Koszulka z logo firmy w klimacie Halloween? Ciekawy pomysł na upominek dla każdego na to wyjątkowe i popularne święto.

Peleryna bądź płaszcz przeciwdeszczowy, jako element przebrania?

A może szukasz wśród gadżetów reklamowych przedmiotu, który posłuży za przebranie na Halloween? W naszej ofercie znajdziesz m.in. pelerynę przeciwdeszczową oraz płaszcz przeciwdeszczowy, praktyczny gadżet na deszczowe dni, a także doskonały element, który posłuży za przebranie w Halloween ;) Wystarczy, że dołożysz dodatki do peleryny i make-up na twarz i stylizacja gotowa. Ten sam produkt może mieć również inne zastosowanie jako gotowa peleryna z nadrukiem z motywem Halloween :) Peleryna czy płaszcz z krwawym napisem? Wrr...strasznie się zrobiło :)

 

Pins z nadrukiem, doskonały mini gadżet na każde przyjęcie!

Doskonałym, mini gadżetem na Halloween będzie pins! Pins z nadrukiem to przypinka, która sprawdzi się na każdą okazję. Pins to gadżet reklamowy z kategorii tych produktów, które wykorzystasz na imprezie firmowej albo innym evencie, taki mały gadżet reklamowy będzie “znakiem rozpoznawczym” albo przepustką wstępu na przyjęcie. Pinsy z logo firmy i motywem Halloween to również wspaniały upominek i pamiątka po imprezie Halloweenowej! Przypinka z duszkiem, brzmi dobrze? Sprawdź!

To tylko kilka propozycji gadżetów reklamowych z naszej oferty Easy Gifts, które pomogą Ci poczuć klimat Halloween, zorganizować imprezę Halloweenową a także pozostaną świetną pamiątką na kolejne lata, jeśli wykorzystasz je jako upominek. A na koniec pytanie od nas, czy obchodzisz Halloween? Może w tym roku skusisz się na słodycze i Halloweenowe szaleństwo :)

Zobacz wszystkie wpisy


Back to Top