Tekstylia idealne pod znakowanie! (Gildan)

Tekstylia idealne pod znakowanie! (Gildan)

 

W ofercie Easy Gifts mamy tekstylia idealne pod znakowanie. W naszym sklepie znajdziesz: koszulki z logo firmy, czapki z nadrukiem, czy też bandany z logo. Ty decydujesz czy logo Twojego Klienta ma być wyhaftowane, czy nadrukowane dzięki maszynie DTG. 

Dlaczego akurat warto wybrać koszulki z logo firmy marki Gildan?

 

Koszulki z logo firmy marki Gildan

 

Białe T-shirty marki Gildan, które znajdziesz w naszej ofercie, wykonane są z bawełny organicznej. O wysokiej jakości tkaniny, świadczą przyznane firmie certyfikaty, takie jak: Sedex, Oeko Tex oraz WRAP. Koszulki z logo firmy to dobry wybór nie tylko dla środowiska, a także dla Twojego Klienta. 

Ekologiczne koszulki w Easy Gifts dostępne są w różnych rozmiarach, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Jak twierdzą nasi Klienci: “ Białe T-shirty marki Gildan są idealne na znakowanie”. Koszulka sama w sobie posiada ogromną powierzchnię reklamową,  to ogromne pole do popisu, jeśli chodzi o reklamę firmy. Możesz wybrać subtelne logo, metodą znakowania materiałów, jaką jest haft lub grafikę, dzięki której uzyskasz fotograficzną jakość zdjęcia za pomocą druku cyfrowego. Na naszej stronie internetowej wykonasz darmową wizualizację produktu, a także uzyskasz wstępny obraz wybranego gadżetu z nadrukiem.

 

Koszulki z logo firmy od marki Gildan. Koszulki reklamowe dla niej i dla niego.

Czy wiesz, że w Easy Gifts realizacja takiego zamówienia możliwa jest w 24, 48 lub 72 godziny, w zależności od techniki znakowania odzieży! W naszym sklepie również zamówisz koszulki z logo firmy, a my doręczymy ją do Twojego Klienta w ekspresowym tempie! Dbamy o kompleksową obsługę oraz zadowolenie naszych Klientów! 

 

Spersonalizowane koszulki z logo 

 

Klasyczne T-shirty pasują do każdej stylizacji, niezależnie od tego, czy ubieramy się na luzie , czy elegancko. Białe koszulki z logo marki Gildan sprawdzą się na każdą okazję — na co dzień, do pracy, a także do noszenia w wolnym czasie. 

Jeśli szukasz koszulek reklamowych o wysokiej jakości, dzięki której Twój Klient zyska większą rozpoznawalność swojej marki, wybierz koszulki z oferty markowej Gildan. Koszulki z logo to świetny upominek firmowy dla pracownika, upominek reklamowy dla uczestnika eventu czy konferencji, dla każdej branży. Uniwersalne, białe koszulki, dostępne są w różnych rozmiarach zarówno dla kobiet, tak jak i mężczyzn. 

W Easy Gifts wykonujemy najwyższej jakości nadruki w postaci logo firmy, grafiki czy tekstu reklamowego, wszystko to przygotowujemy na indywidualne zamówienie. Nasze nadruki na koszulkach są bardzo wytrzymałe i odporne na przebarwienia. 

 

Koszulki z logo na zamówienie

 

U nas oznakujesz każdy gadżet reklamowy, niezależnie od tego, co będzie się na nim znajdować, jako reklama. Koszulka z logo marki Gildan to dobry pomysł na upominek firmowy! Popularność gadżetów z logo firmy, tylko potwierdza skuteczność tej formy promocji biznesu. 

Jeśli otrzymasz zapytanie od Klienta, zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem znakowania oraz do kontaktu z nami (możesz do nas napisać na chacie). Na naszej stronie internetowej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, dotyczące gadżetów z nadrukiem. Sprawdź!

Zobacz wszystkie wpisy


Back to Top