O nas

O nas

Easy Gifts to bezpośredni importer i dystrybutor gadżetów reklamowych. Współpracujemy z agencjami reklamowymi i pośrednikami na rynku reklamowym. Na rynku istniejemy od 2008 roku i codziennie dokładamy wszelkich starań, aby oferować Państwu nietuzinkowe gadżety reklamowe, wysokiej jakości nadruki i najlepszą obsługę klienta.

Nasza siedziba znajduje się w podwrocławskim Bykowie i obejmuje kompleks biurowy, nowoczesną drukarnię i duży magazyn lokalny. Magazyn centralny Easy Gifts znajduje się w Niemczech, a nasze biura w Hongkongu zapewniają nam stały kontakt z dostawcami z Dalekiego Wschodu.

Załoga Easy Gifts to zgrany zespół ale przede wszystkim - fachowcy w swoich dziedzinach. Wysokiej klasy drukarze od lat pokazują, że dla nich nie ma rzeczy niemożliwych i udowadniają, że na każdym gadżecie możemy nanieść atrakcyjny nadruk reklamowy, wystarczy odpowiednia metoda.

W firmowym dziale zakupów z powołaniem pracują wykwalifikowani specjaliści, a import niebanalnych artykułów reklamowych oraz oryginalnej elektroniki to dziedzina, w której są mistrzami.

Nasi klienci doceniają nas za ogromny wybór artykułów promocyjnych z oferty standardowej, a także za dostęp do renomowanych brandów i gadżetów VIP.  Marki, z którymi z przyjemnością współpracujemy i proponujemy Państwu ich produkty to Silicon Power, Huawei, JBL, Ice Watch, Aladdin, Stanley, Vanilla Season, Schwarzwolf, Victorinox, Wenger, Cacharel, Cerruti 1881, Christian Lacroix, Nina Ricci i Ungaro.

 

Easy Gifts - Reklama zaczyna się tutaj!

Back to Top