Schwarzwolf

Gdyby można było opisać filozofię marki Schwarzwolf jednym określeniem, to najodpowiedniejsze byłoby tu słowo outdoor. Produkty tego brandu to przemyślane i niezwykle praktyczne elementy ekwipunku każdego miłośnika bliższych lub dalszych wypraw. Połączenie modnego wyglądu i sprawdzonej jakości sprawia, że na produktach Schwarzwolf można polegać. Dlatego też towarzyszą one aktywnym ludziom podczas eksploracji różnych zakątków świata. Sławne multitoole, plecaki, narzędzia i odzież oraz gadżety turystyczne od wielu lat zapewniają bezpieczeństwo i wygodę podróżującym z nimi ludziom.

Nowoczesne materiały

wykonywane z zaawansowanych technologicznie komponentów podczas produkcji artykułów marki Schwarzwolf. Nieprzemakalne tkaniny, wytrzymałe tworzywa i niezawodne systemy ochronne zastosowano zarówno w odzieży, multitoolach jak i w plecakach oraz torbach, gwarantując pełną satysfakcję podczas użytkowania.

Dostosowanie do okoliczności

Szeroka oferta produktów marki Schwarzwolf sprawia, że można znaleźć w niej akcesoria odpowiednie do bardzo wielu aktywności na świeżym powietrzu. Fani turystyki pieszej, rowerowej, wspinaczki, campingów i sportów ekstremalnych z pewnością znajdą w niej produkty idealnie dopasowane do swoich potrzeb.

Wygoda

Wszystkie przedmioty sygnowane nazwą Schwarzwolf zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić swoim użytkownikom maksimum wygody, tak potrzebnej podczas podejmowana wymagających aktywności. Przy produkcji narzędzi postawiono na bezpieczeństwo, łatwy dostęp do ich wielu funkcji oraz niezawodność. Podczas tworzenia toreb i plecaków ważne było to, aby były one możliwie lekkie, zawierały jak najwięcej przydatnych kieszeni i przegródek oraz posiadały systemy odciążające kręgosłup. Pełna troska producenta o swoich użytkowników ma obecnie odzwierciedlenie w jakości wszystkich proponowanych produktów marki Schwarzwolf.

Historia marki

Marka Schwarzwolf jest stosunkowo młoda, ponieważ powstała w 1999 roku, jednak dzięki swoim innowacyjnym projektom i bezkompromisowemu podejściu do bezpieczeństwa szybko zyskała, stale powiększające się grono wiernych odbiorców na całym świecie.

Back to Top