Wenger

Najwyższej jakości scyzoryki, akcesoria biznesowe i podróżne, a także gadżety do urządzeń mobilnych to tylko część unikalnej oferty produktów marki Wenger. Już od początku swojego istnienia założyciele firmy stawiali na innowacyjność i precyzję wykonania, co przyczyniło się do sukcesu przedsiębiorstwa, jednocześnie gwarantując swoim odbiorcom satysfakcję i pewność podczas korzystania ze wszystkich produktów.

Niezawodność

Wszystkie artykuły marki Wenger są wykonane z najwyższą precyzją tak, aby można było z pełną satysfakcją korzystać z nich jak najdłużej. Dlatego też większość artykułów zostało objętych gwarancją producenta.

Przemyślane projekty

To szereg udogodnień i dodatków, które ułatwiają korzystanie z produktów marki Wenger oraz podnoszą komfort użytkowania: regulowane paski, stabilne elementy nośne, metalowe łożyska, zamknięcia
z zabezpieczeniem i wiele innych.

Szwajcarska jakość na wyciągniecie ręki

Świetne jakościowo produkty w rozsądnych cenach, tak, aby były dostępne dla większej ilości osób o dużych wymaganiach.

Historia marki

Początkowo firma zajmowała się produkcją scyzoryków oraz profesjonalnych noży kuchennych, a jednym z najbardziej rozpoznawalnych gadżetów produkowanych pod tym brandem był Szwajcarski Nóż Oficerski. Z biegiem czasu do jej portfolio dołączyły świetnej jakości zegarki, a ostatecznie także funkcjonale i solidne plecaki, torby, teczki, czy walizki. Obecnie marka Wenger jest częścią znanego na całym świecie producenta noży i scyzoryków – firmy Victorinox. 

Back to Top