Aladdin

Aladdin

Piękne, kolorowe i niezwykle praktyczne produkty firmy Aladdin od lat pomagają swoim użytkownikom cieszyć się aktywnym i zdrowym stylem życia. Idealnie schłodzony napój podczas zajęć na siłowni, gorąca kawa w drodze do pracy, a także świeże i domowe posiłki na wynos – to wszystko jest możliwe dzięki pojemnikom i kubkom termicznym z bogatej oferty Aladdina.

• Niepowtarzalny design - interesujące wzory i charakterystyczna forma produktów Aladdin to przyjemność z użytkowania

• Bezpieczne zmywanie - możliwość mycia pojemników w zmywarce to wygoda dla aktywnych i zapracowanych osób

• Szczelność - specjalne uszczelki i zamknięcia, zaprojektowane tak, aby zawartość pojemników i butelek pozostała na miejscu to pewność i komfort podczas korzystania z nich

• Ciekawe rozwiązania - niektóre artykuły posiadają dodatkowe elementy wyposażenia w postaci pojemnika na lód, miarki zużycia wody czy zaparzacza do herbaty

• Produkcja w zgodzie z przyrodą - to pewność, że firma Aladdin troszczy się o środowisko naturalne

• Jakość materiałów - komponenty wykorzystane podczas tworzenia wszystkich produktów posiadają odpowiednie certyfikaty i są wolne od Bisfenolu A (BPA FREE)

Przedsiębiorstwo Aladdin na początku swojej działalności sprzedawało… lampy! Tak, skojarzenie z lampą Aladdyna jest jak najbardziej na miejscu! Jednak już w latach 40-stych XX wieku firma wyprodukowała swoje pierwsze metalowe lunchboxy i została liderem sprzedaży tego typu produktów na kolejne 30 lat. Z biegiem czasu do oferty dołączyły oryginalne kubki termiczne i butelki na napoje, tworząc tym samym zbiór produktów nie tylko funkcjonalnych, ale też efektownych.

Back to Top