Cerruti 1881

Cerruti 1881

Cerruti 1881 to marka o dużej i zróżnicowanej kolekcji produktów, które cechuje doskonały styl, wysokiej jakości materiały i elegancki design. My proponujemy Państwu luksusowe długopisy i notatniki, teczki, walizki, portfele oraz inne akcesoria, które w swoim wyglądzie łączą włoską tradycję ze współczesnym modowym sznytem.

  • Klasyka w nowoczesnym wydaniu - produkty z logo Cerruti 1881 zaprojektowane zostały z dbałością o szczegóły i jakość wykonania. Przeważają kolory ciemne, stonowane, nawiązujące do klaski biznesowej, dopasowane do formalnych sytuacji. Jednak elementy ozdobne i ciekawe dodatki stanowią dopełnienie całości i zdradzają zamiłowanie użytkownika do wysmakowanego stylu.

  • Bogata oferta - jak wiele czołowych brandów, również i ten od początku związany był ze sferą fashion, stopniowo uzupełniając swoją ofertę o dodatkowe artykuły. Dziś, oprócz kolekcji ubrań dla kobiet i mężczyzn, w portfolio Cerruti 1881 możemy znaleźć eleganckie perfumy, gustowne zegarki, szykowne okulary słoneczne i serię akcesoriów, utrzymanych w tym samym nieskazitelnym stylu, które sprawdzają się doskonale jako luksusowe prezenty dla firm i klientów.

  • Zestawy prezentowe - jak zawsze proponujemy Państwu kompozycję upominków z kolekcji danej marki, zestawionych tak, aby idealnie do siebie pasowały. Po zestawach Cerruti 1881 można spodziewać się klasycznych, biznesowych wręcz kolorów, luksusowych dodatków i ozdobnych opakowań. Doskonały pomysł na upominki na oficjalne okazje.

Jak sugeruje nam nazwa, pierwszy warsztat tkacki włoskiej rodziny Cerruti powstał w 1881 roku i przez lata rozwijał się prężnie, aby w niedługim czasie osiągnąć duży sukces. Przełomem w historii marki było wprowadzenie na rynek gotowej kolekcji ubrań dla mężczyzn, co było dość odważnym krokiem w czasach, gdy odzież szyto na miarę. Z biegiem czasu do kolekcji dołączyły projekty przeznaczane dla kobiet, a następnie perfumy i akcesoria.

Back to Top