Christian Lacroix

Christian Lacroix

Projekty ubrań francuskiej marki Christian Lacroix od wielu lat są cenione w świecie mody. Brand oferuje także szereg produktów uzupełniających, które pięknie podkreślają nietuzinkowe stylizacje. W naszej ofercie znaleźć można ozdobne długopisy i notesy, modne apaszki, stylowe torby i walizki, wyjątkowe zegarki, galanterię męską, a nawet elektronikę! Miłośnicy efektownych akcesoriów i dodatków mogą być pewni, że proponowane przez markę barokowe wzory i bogate formy nie pozostaną niezauważone!

  • Kontrasty - Projekty Christiana Lacroix łączą w sobie, na pozór, niepasujące do siebie elementy: wyraźne detale, luksusowe materiały, kryształki czy kamienie szlachetne. Całość prezentuje się okazale, ale nie jest przesadzona, a wszystko to dzięki zachowaniu proporcji.

  • Staranność wykonania to podstawa w przypadku luksusowych gadżetów. Dekoracyjne obszycia, dokładne tłoczenia czy nasycenie kolorów to szczegóły, które świadczą o klasie tej marki.

  • Dostępność zestawów upominkowych to nie lada gratka dla osób poszukujących gadżetów VIP. Uzupełniające się produkty, piękne opakowania i dyskretny nadruk reklamowy składają się na niezwykłą propozycję prezentu dla wyjątkowych klientów.

Dom mody pod przewodnictwem Christiana Lacroix powstał w 1987 roku i od początku proponował swoim klientom niebanalne produkty o finezyjnym i nieco teatralnym designie. Tłoczenia, widoczne emblematy i oryginalne połączenia kolorystyczne zyskały rzesze fanów na całym świecie, szczególnie wśród gwiazd czerwonego dywanu. Do dziś gadżety sygnowane logo tej francuskiej marki uznawane są za synonim stylu i bogactwa.

Back to Top