Festina

Festina

Festina Group to prestiżowa, międzynarodowa firma, specjalizującą się w artykułach piśmienniczych  i galanterii skórzanej od ponad 30 lat. Korzenie marki sięgają 1902 roku i  pochodzą ze Szwajcarii, dokładnie z miasta La Chaux-de-Fond. W1984 roku firmę przejął Miguel Rodriguez, wtedy kiedy nastąpił przełom na rynku zegarków kwarcowych.

 

  • Tradycja - Stuletnia tradycja i bogate doświadczenie w produkcji wysokiej jakości zegarków, sprawia że firma wraz z biegiem czasu podąża za trendami modowymi. Produkty zachowują elegancję, styl oraz niezawodność. 

  • Wartości marki przenikają globalnie i są wszędzie aktualne. Niezależnie od granic, nowe kolekcje nasiąknięte są znanymi nam emocjami, takimi jak: wolność, miłość, pasja i poczucie atrakcyjności.

  • Identyfikacja – Marka utożsamiana ze sportem. Od lat wspiera i współpracuję z Polska Ligą Koszykówki, tworząc dla niej dedykowane zegarki, dostępne dla najlepszych zawodników, a także w sklepie dla miłośników produktów Festiny.

​​Festina, dziś jest znana w ponad 90 krajach, aż na pięciu kontynentach. Nadal napędzana tą samą pasją, marka zapisuje nową kartę, wprowadzając na rynek markę Festina Writing i wkraczając w świat przyborów do pisania i galanterii skórzanej.

Back to Top