Gildan

Gildan

Ogromna paleta kolorów! To słowo idealnie opisuję ofertę odzieży od marki Gildan. Najwyższa jakość materiałów i nowoczesny design to gwarancja odzieży produkowanej przez markę.W asortymencie marki Gildan znajdziemy: koszulki, bluzy, bieliznę i podróżne akcesoria. Produkty dostępne dla kobiet, mężczyzn i dzieci w wygodnych, sportowych fasonach. Każdy znajdzie coś dla siebie. W naszej ofercie dysponujemy różnymi koszulkami marki Gildan.

• Liczna oferta fasonów t-shirtów. Dostępne klasyczne koszulki z krótkim bądź długim rękawem, jak i fasony polo czy w kształcie litery V. Modele bluzek są proste i wygodne.

• Szeroka gama kolorów, sprawia, że każdy odnajdzie swój ulubiony odcień.

• Wysoka jakość materiałów, stanowi gwarancję popularności marki. Odzież bawełniana jest doskonała do zastosowania na codzień, jak i do uprawiania sportu.

• Nowoczesny design, charakteryzuję produkty znanego Brandu. Odzież producenta projektowana jest na wzór prostego fasonu, dzięki czemu jest zawsze na czasie.

 

Gildan to znany producent odzieży reklamowej na świecie. Firma powstała w 1984 roku i ma kanadyjskie korzenie. Dziś to jeden z najbardziej cenionych producentów odzieży reklamowej, ze względu na produkcję najwyższej jakości akcesoriów zgodnych ze standardem. 

Back to Top