Huawei

Huawei

Firma Huawei jest znana jako jeden z dwóch największych producentów smartfonów na świecie, jednak w swojej ofercie posiada także duży wybór akcesoriów elektronicznych. Ładowarki, słuchawki czy głośniki tej marki to doskonały przykład na połączenie technologii, designu i korzystnej ceny.

  • Ciągły rozwój - Huawei to firma z branży teleinformatycznej, która w ciągu kilku ostatnich lat zaprezentowała światu tak wiele technologicznych nowości, że śmiało można uznać ją za jedną z bardziej innowacyjnych. Dzięki temu możemy mieć pewność, że kupując artykuły tej marki otrzymujemy produkty pełne nowoczesnych rozwiązań.

  • Funkcjonalność - to podstawa jeżeli chodzi o produkty Huawei. Korzystanie z akcesoriów tej marki zgodnie z jej filozofią powinno być proste i intuicyjne.

  • Jakość - Od kilkunastu lat Huawei prowadzi kilkaset testów produktów rocznie, połączonych z intensywną analizą konkurencji, dzięki czemu ich sprzęt ma opinie solidnego i niezawodnego.

  • Design - to ważna sprawa nawet w przypadku elektroniki. Huawei doskonale odnajduje się we współczesnych trendach i balansuje miedzy prostymi, technicznymi liniami ładowarek czy telefonów, a lekkimi i kolorowymi projektami głośników i słuchawek.

Firma Huawei powstała w 1987 roku w chińskim mieście Shenzhen i początkowo zajmowała się handlem przełącznikami sieciowymi. Przez ostatnie 30 lat ten mały lokalny biznes urósł do rangi światowego potentata branży ICT oraz jednego z trzech największych producentów smartfonów na całym globie. Firma inwestuje w badania i ciągły rozwój, oferując swoim klientom zaawansowane technologie.

 

Back to Top