Hugo Boss

Hugo Boss

Hugo Boss to znana i ceniona marka na całym świecie, ze względu na bogatą i szeroką ofertę asortymentu. Linia artykułów piśmienniczych od Hugo Bossa, jest ciekawa i różnorodna. W naszej ofercie można znaleźć klasyczne, jak i nowoczesne akcesoria, breloki, długopisy, pióra, teczki i notesy, a także zestawy upominkowe. Każdy miłośnik Hugo Bossa z pewnością odnajdzie u nas coś odpowiedniego dla siebie.

• Eleganckie - Projekty Hugo Bosa łączą w sobie klasyczne i nowoczesne elementy. Akcesoria są szykowne i luksusowe, a także modne i minimalistyczne. Wszystkie elementy są doskonale dobrane i dopasowane do siebie, dlatego idealnie współgrają ze sobą.​​

• Solidnie dobrane materiały to podstawa w przypadku luksusowych akcesoriów. Perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane artykuły, podkreślają prestiż marki.

• Szeroki wybór produktów, stanowi doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią dobre i sprawdzone rzeczy, które posłużą przez lata, dlatego produkty marki Hugo Boss idelanie sprawdzają się na upominiki.

 

Założyciel marki Ferdinand Hugo Boss swoją pierwszą szwalnię utworzył w 1924r. w Mezingenie w Niemczech. Wówczas firma specjalizowała się w produkcji odzieży sportowej i roboczej. Kolejne lata pracy Hugo Bossa przyniosły marce rozkwit. Mimo to, iż marka dobrze prosperowała, Ferdinand Hugo Boss musiał zamknąć działalność ze względu na koneksje polityczne. Szybko wznowiono przedsiębiorstwo, po wojnie jej wizerunek uległ zmianie na dobre, dzięki produkcji garniturów. Po śmierci głównego założyciela, prezesurę przejeli wnukowie.

Back to Top