Ice-Watch

Ice Watch

Niepowtarzalne, modne i niezwykle kolorowe zegarki firmy Ice-Watch to flagowe produkty marki, którą powinien znać każdy, kto chce być trendy! Barwne połączenia, oryginalne dodatki i doskonała jakość zachwycą miłośników aktywnego stylu życia i sportowej elegancji.

  • Czystość formy - nazwa Ice-Watch nawiązuje do lodu, który z założenia ma prostą i czystą bryłę. Pierwsze czasomierze tej marki były zupełnie przeźroczyste! Teraz modele zegarków zyskały nowe wzory i kolory, jednak czysta forma to cecha charakterystyczna tych produktów.

  • Brak nudy! Hasło przewodnie firmy to ,,Change. You can." To oznacza, że możemy wybierać modele czasomierzy w zależności od okazji, pory roku, a nawet nastroju. Bogata paleta barw, fascynujące detale i pięknie zdobione tarcze pozwalają zegarkom Ice-Watch idealnie dopasować się do charakteru i stylu życia użytkownika.

  • Jakość i funkcjonalność - Perfekcyjny wygląd to jednak nie wszystko, czym może pochwalić się Ice-Watch. Mechanizm kwarcowy Miyota gwarantuje trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne, a wodoszczelność (10 ATM) pozwala swobodnie odpoczywać nad wodą.

  • Wygoda - Zegarki Ice-Watch wykonane są z trwałego tworzywa, które dobrze przylega do nadgarstka i jest bardzo przyjemne w dotyku.

Ice-Watch to stosunkowo młody brand, który powstał  w 2007 roku przy współpracy belgijskich projektantów. W ciągu niespełna 6 lat firma znalazła się na szczycie najbardziej popularnych marek zegarków na świecie. Spektakularny wzrost sprzedaży produktów Ice-Watch związany był także z dużym zainteresowaniem ze strony blogerów i Youtuberów, którzy chętnie uzupełniają swoje stylizacje o charakterystyczne czasomierze o soczystych barwach.

Back to Top