Ungaro

Ungaro

Emanuel Ungaro to syn włoskiego emigranta, urodzony we Francji. Swoje młodzieńcze lata spędził otoczony sztuką i muzyką klasyczną, co przełożyło się na jego poczucie estetyki i sposób ekspresji. Projekty jego autorstwa są odzwierciedleniem uwielbienia harmonii, uzupełnionej o kolory i oryginalne dodatki. Dziś możemy korzystać z szeregu akcesoriów sygnowanych logo Ungaro, które w pełni oddają charakter i upodobania ich autora. My proponujemy Państwu kolekcję fantastycznych gadżetów, takich jak długopisy, pióra, notatniki, torby podróżne, walizki, elektronika czy zegarki.

  • Wolność to wartość, którą najbardziej cenił sobie założyciel marki Ungaro. Przejawiała się ona w projektach jego ubrań, poprzez wygodne kroje oraz żywe kolory i do dziś można obserwować ten motyw w produktach tej marki.

  • Jakość to ważny element dla twórców Ungaro, którzy cenili piękno sztuki i francuski szyk. Dzięki temu akcesoria produkowane pod szyldem tej marki wykonywane są z dużą starannością i dbałością o szczegóły.

  • Zestawy prezentowe - umieszczone w eleganckich opakowaniach, starannie skomponowane połączenia pasujących do siebie produktów będą wymarzonym prezentem dla kobiet, chcących podkreślić swój indywidualny styl i klasę.

Pierwszy salon Ungaro został otwarty w Paryżu w 1965 roku. Od początku promował kobiece piękno, zamknięte w klasycznych i prostych formach, ale z charakterystycznymi dodatkami i nieoczywistymi połączeniami faktur i kolorów. Dziś na całym świecie cenione są niebanalne kompozycje zapachowe perfum Ungaro, nietuzinkowe ubrania i doskonałe gatunkowo akcesoria.

Back to Top