Vanilla Season

Vanilla Season

Vanilla Season to kolekcja gustownych i pomysłowych produktów, będących elementami wyposażenia wnętrz i artykułami gospodarstwa domowego. Gadżety tej marki zdobędą uznanie klientów, którzy lubią spędzać czas w domu, otoczeni pięknymi przedmiotami, a także czerpać przyjemność ze wspólnego biesiadowania i z eksperymentów w kuchni.

  • Jakość to podstawa! Vanilla Season to brand, który wyszedł spod skrzydeł marki Schwarzwolf, szczycącej się doskonałą jakością swoich produktów. Również w przypadku Vanilla Season mamy do czynienia z wysokiej klasy surowcami i materiałami, z których wykonane są wszystkie artykuły. Miękkie koce, wytrzymałe szkło czy nierdzewne noże będą latami służyć swoim właścicielom.

  • Opakowanie ma znaczenie. Mogłoby się wydawać, że najważniejsza jest zawartość pudełek Vanilla Season. My jednak powtarzamy za ich producentem, że opakowanie również jest niezwykle ważne! Przede wszystkim, wykorzystanie mocnej tektury jest rozwiązaniem ekologicznym, ale też zapewniającym ochronę przewożonych gadżetów. Mało kto wie, że producent kilkukrotnie zlecał zaprojektowanie pudełka, w którym będą sprzedawane zestawy kieliszków. A wszystko po to, aby maksymalnie zmniejszyć ilość uszkodzonych w transporcie naczyń, co zresztą zakończyło się sukcesem.

  • Funkcjonalne rozwiązania to pewnik w przypadku tej marki. Już na etapie projektowania artykułów dokłada się wszelkich starań, aby w stu procentach wykorzystać ich potencjał. Świetnym przykładem na to jest wkład chłodzący do piwa. Niepozorna rurka, którą po schłodzeniu w zamrażarce umieszcza się w butelce piwa, sprawia, że napój na dłużej pozostanie zimny. Do tego posiada funkcje otwieracza do kapsli, oraz chroni butelkę przed dostaniem się do wewnątrz nieproszonych owadów! Vanilla Season ma wiele innych ciekawych rozwiązań, zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Ta interesująca marka jest stosunkowo młoda na rynku, ale doświadczenie firmy Schwarzwolf, z której się ona wywodzi, pozwala nam oczekiwać równie oryginalnych i doskonałych pod względem jakości produktów, a także komfortowego użytkowania.

Back to Top