Xiaomi

Xiaomi

Xiaomi to znana i ceniona marka, istnieje od 2010 roku jej założycielem jest Lei Luna, który do dziś jest prezesem. Chińska marka posiada bogatą ofertę sprzętu elektronicznego. Znana głównie z telefonów i innych akcesoriów elektronicznych wzorowanych na stylistyce marki Apple. Uznawana również  za największego producenta smartfonów na świecie.

  • Wysoka jakość to jedna z głównych cech produktów marki Xiaomi. Urządzenia solidnie wykonane z najlepszych, wyselekcjonowanych komponentów, zapewniają trwałość i jakość. Dzięki temu tak szybko marka zyskała zaufanie wśród Klientów. Potwierdza to również fakt, iż model smartfonu Xiaomi Redmi Note 8 Pro znalazł się w 10 najpopularniejszych smartfonach w IV kwartale 2019r.

 

  • Niska cena to główna zasada, której trzymają się twórcy i założyciele marki. Przez okres funkcjonowania i rozwijania brandu, firma nie złamała swojej zasady dotyczącej przekroczenia progu 5% marży. Tworzenie dobrych produktów za nie duże pieniądze w tej firmie się sprawdza.

 

  • Dystrybucja urządzeń, firma wyszła poza przyjęty schemat swoich pierwotnych założeń i w 2016 rozpoczęła współprace ze sklepami detalicznymi na całym świecie, jako dystrybutor.

 

 

Chińska firma potocznie nazywana „Chińskim tygrysem” podbiła serca wielu Klientów. Dziś, siła Brandu rośnie, a jej oferta produktów stale się rozszerza o różne kategorie. Na rynku polskim debiutują takie urządzenia jak telewizory.

Back to Top