VIP Collections Elektronika

Oferta

Zaloguj
Certyfikaty

Solidni w Biznesie
Solidni w Biznesie to program, którego celem jest wyróżnienie rzetelnych i wiarygodnych finansowo firm branży reklamowej. Obecnie należy do niego ponad 200 firm, które uzyskały odpowiednie referencje i pomyślnie przeszły etap weryfikacji.
Easy Gifts posiada certyfikat Solidni w Biznesie od 2008 roku.

więcej informacji na stronie www.swb-partners.com

Polska Izba Artykułów Promocyjnych
Polska Izba Artykułów Promocyjnych zrzesza kluczowe firmy z branży artykułów reklamowych. Certyfikat PIAP, który otrzymuje każdy członek jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług, rzetelności oraz wiarygodności firmy.
Easy Gifts jest członkiem Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych od 2008 roku.

więcej informacji na stronie www.piap-org.pl

PSI (Promotional Product Service Institut)
PSI to organizacja zrzeszająca największych dostawców oraz dystrybutorów gadżetów reklamowych w Europie. Aby starać się o członkostwo konieczne jest uzyskanie rekomendacji od dotychczasowych członków.
Członkostwo w PSI to gwarancja, że dana firma jest doświadczonym, sprawdzonym i liczącym się uczestnikiem europejskiego rynku reklamy

Więcej informacji na stronie www.psi-network.de
 

STANDARD 100 by OEKO-TEX ®
STANDARD 100 by OEKO-TEX® to znany na całym świecie znak bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Artykuły, które posiadają certyfikat wydany przez stowarzyszenie OEKO-TEX ® nie zawierają szkodliwych dla zdrowia substancji, m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich. Natomiast związki chemiczne niezbędne podczas produkcji występują w stężeniach bezpiecznych dla człowieka.

                                                             Więcej informacji na stronie https://www.oeko-tex.com/en/

Zgłoś błąd na stronie.