PRZEDSPRZEDAŻ!

 

Cena w przedsprzedaży tylko do 8 sierpnia 2021!

 

159,99 PLN

249, 00 PLN

 

 

JUŻ WKRÓTCE PREMIERA!NOWOŚĆ

Słuchawki w wersji premium!

 

Słuchawki marki Hugo Boss to nowy gadżet z linii produktów Matrix. Praktyczne urządzenie, dzięki któremu możesz odtwarzać muzykę do woli! Wygodne bezprzewowe słuchawki w  opakowaniu z funkcją ładowania, sprawiają, że czujesz komfort użytkowania. 

 

Cechy:

- czas ładowania 6h,

- czas pracy baterii 28 h,

- ładowarka USB - C,

- bezprzewodowe ładowanie stykowe,

- eliminacja szumów ENC,

- podwójny mikrofon (wysoka jakość mówienia),

- wymienne końcówki,

- ultra czysty dźwięk

Gadżet premium

Słuchawki Hugo Boss doskonałe na upominek!

 

Nowoczesna kolekcja gadżetów premium z serii Matrix od marki Hugo Boss to wspaniały prezent dla Twojego Klienta! Słuchawki - nowy gadżet z klasą, który świetnie się prezentuję z logo firmy. Praktyczne rozwiązanie z nutą elegancji.

 

Dlaczego warto wybrać ofertę markową?

Znany brand, jakim jest Hugo Boss, cechuje się wysoką starannością wykonania swoich produktów. Wybierając gadżety z oferty markowej, uzyskujesz gwarancje jakości. 

Pozostałe nowości

z oferty marki HUGO BOSS

Brand z historią

 

Hugo Boss to znana i ceniona marka na całym świecie, ze względu na bogatą i szeroką ofertę asortymentu. Linia artykułów piśmienniczych od Hugo Bossa, jest ciekawa i różnorodna. 

 

Początek...

Założyciel marki Ferdinand Hugo Boss swoją pierwszą szwalnię utworzył w 1924r. w Mezingenie w Niemczech. Wówczas firma specjalizowała się w produkcji odzieży sportowej i roboczej. Kolejne lata pracy Hugo Bossa przyniosły marce rozkwit. Mimo to, iż marka dobrze prosperowała, Ferdinand Hug

o Boss musiał zamknąć działalność ze względu na koneksje polityczne. Szybko wznowiono przedsiębiorstwo, po wojnie jej wizerunek uległ zmianie na dobre, dzięki produkcji garniturów. Po śmierci głównego założyciela, prezesurę przejęli wnukowie.

Przeczytaj więcejO nas

Firma Easy Gifts to importer artykułów promocyjnych w Polsce, który współpracuje tylko i wyłącznie z agencjami reklamowymi i pośrednikami. Istniejemy od 2008 roku, a lata pracy pozwoliły nam na to, że zdobyliśmy spore doświadczenie i dobrze poznaliśmy branżę reklamową.

Nasza siedziba znajduję się w okolicach Wrocławia – Bykowie. Easy Gifts w Polsce to jeden z oddziałów międzynarodowej grupy, która również posiada swoje placówki w innych krajach Europy m.in. Niemczech, Holandii, Hiszpanii, Szwecji czy Węgrzech. W swojej działalności stawiamy na nowoczesne produkty promocyjne. Ciągle poszerzamy nasz asortyment - mamy w naszej ofercie takie znane marki jak: Hugo Boss, Cerruti 1881, Ungaro, Cacharel, Nina Ricci i Jean-Louis Scherer, a także Silicon Power, Victorinox oraz Wenger. Dodatkowo program bezpośredniego importu z Azji pozwala nam na realizację indywidualnych zamówień na dowolne, nawet najbardziej wyszukane produkty. Współpraca z nami jest prosta! Oferujemy sporą ofertę gadżetów reklamowych, kompleksową obsługę i szybką realizację. Zgrany i wyspecjalizowany zespół nas wyróżnia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.