Zapytaj o lepszą cenę na znakowanie handlowca!

 

W Easy Gifts znajdziesz bogatą ofertę kubków z motywem świątecznym :) 

 

Do końca października u nas kupisz taniej kubek z nadrukiem :)

 

 

Pobierz kod

Zestaw do herbaty

Kod: 061506

Zastanawiasz się, co możesz kupić w tym roku pod choinkę? Oferta gadżetów reklamowych, spersonalizowanych pod świąteczny czas jest ogromna, trudno się zdecydować.

Porcelanowy zestaw do herbaty z motywem świątecznym to doskonały gadżet na upominek świąteczny! Dzbanek z filiżanką pięknie zapakowany w pudełko to gotowy prezent. 

Zarezerwuj teraz!

Kubek Arktyka

Kod: 253906

Kubek ceramiczny z motywem świątecznym to praktyczny i sprawdzony gadżet na święta.

W Easy Gifts, mamy różne warianty kubków idealnych na Święta. Wybierając gotowy i klasyczny gadżet, dodatkowo możesz go spersonalizować dodając logo swojej firmy.

Zamów u nas BEZPŁATNĄ WIZUALIZACJĘ!

 

Dowiedz się więcej!

Kubek z gwiazdką

Kod: 058406

Klasyczny kubek porcelanowy w innym wydaniu!

Owalny, kubek ceramiczny z wygodnym uchem to dkosnała propozycja dla osób, które lubią miminalistyczny design. Kubek z nadrukowaną złotą gwiazdą o pojemności 300 ml to doskonały gadżet, który zapewni reklamę Twojej firmie :)

Sprawdź dostępność!

Zestaw kubków

Kod: 2536mc

Gotowy zestaw kubków dla dwojga? 

Doskonały upominek dla niej i dla niego na święta. Gotowe rozwiązanie na prezent na Święta. Wygodne i poręczne pudełko, w którym znajdują się kubki, służy również za opakowanie prezentowe, na którym możez nanieść swój nadruk.

Spraw radość innym wręczając gadżet z logo!

Zarezerwuj zestaw!Easy Gifts

Dystrybutor Gadżetów Reklamowych - MY

Firma Easy Gifts to importer artykułów promocyjnych w Polsce, który współpracuje tylko i wyłącznie z agencjami reklamowymi i pośrednikami. Istniejemy od 2008 roku, a lata pracy pozwoliły nam na to, że zdobyliśmy spore doświadczenie i dobrze poznaliśmy branżę reklamową. Nasza siedziba znajduję się w okolicach Wrocławia – Bykowie. Easy Gifts w Polsce to jeden z oddziałów międzynarodowej grupy, która również posiada swoje placówki w innych krajach Europy m.in. Niemczech, Holandii, Hiszpanii, Szwecji czy Węgrzech.