Skrobaczka HULL

KOD: 901204

 

Idealny gadżet na zimowe poranki!

 

Plastikowa skrobaczka do szyb Hull z ergonomicznym uchwytem, doskonały gadżet samochodowy do odsnieżania. Skrobaczka do szyb nie zajmuje dużo miejsca, jest lekka i praktyczna podczas odśnieżania szyb samochodowych.

Skrobaczkę do szyb można wozić w samochodzie przez cały rok, bo nigdy nie wiadomo kiedy zaskoczy Cię zima! Wybierz sprawdzony gadżet reklamowy, który ułatwi Ci poruszanie się samochodem w zimie.

 

Sprawdź inne kolory!

Skrobaczka 3w1 Snowdon

KOD: 048306

 

Gadżet samochodowy z logo!

 

Samochodowa skrobaczka do szyb Snowdon to gadżet z trzema ledami, przecinarką i młotkiem, to wielofunkcyjne narzędzie, które przyda się w każdym aucie.

Skrobaczka do szyb 3w1 to doskonały gadżet samochodowy! Nie daj się zaskoczyć zimie i wyposaż swoje auto w niezbędny gadżet reklamowy do usuwania lodu i śniegu z szyb samochodu, który zapewni Ci widoczność podczas drogi.

 

Dowiedz się więcej!O nas

Dystrybutor Gadżetów Reklamowych - MY Firma Easy Gifts to importer artykułów promocyjnych w Polsce, który współpracuje tylko i wyłącznie z agencjami reklamowymi i pośrednikami. Istniejemy od 2008 roku, a lata pracy pozwoliły nam na to, że zdobyliśmy spore doświadczenie i dobrze poznaliśmy branżę reklamową. Nasza siedziba znajduję się w okolicach Wrocławia – Bykowie. Easy Gifts w Polsce to jeden z oddziałów międzynarodowej grupy, która również posiada swoje placówki w innych krajach Europy m.in. Niemczech, Holandii, Hiszpanii, Szwecji czy Węgrzech.