TOP TRENDY

 

Wybierz markowe gadżety, które są doceniane przez naszych Klientów.

 

 

Najnowsza akcja promocyjna, dotycząca najbardziej popularnych produktów w wybranych kategoriach. Obecność gadżetów reklamowych w zestawieniu Top trendów wynika bezpośrednio z rekordowych wyników sprzedaży w 2021 roku, przypadających na Q1.

 

 

Zobacz, co my dla Ciebie przygotowaliśmy!

 

KUBEK MOCCA 0,35L

KOD: 1009363006

Mała czarna

 

Kubek Aladdin Mocca to zgrabny produkt, zaprojektowany z myślą o smakoszach kawy i nie tylko! Kubek termiczny z logo, który utrzyma temperaturę Twojego napoju na dłużej! Pasuje do większości uchytów samochodowych i rowerowych, a szczelna pokrywka chroni przed wylaniem napoju.

 

 

ZOBACZ PRODUKT!

KUBEK JAVA 0,47 L

Kod: 1006646009

Duża biała

 

Solidny kubek termiczny w nowoczesnym designie, tylko od marki Alddin! Wygodny kubek z firmowym logo, który trzyma temperturę przygotowany dla osób, które ciągle są w ruchu. Co więcej? Pozwala na dłuższą radość i przyjemność picia kawy bez ryzyka rozlania.

 

 

ZOBACZ PRODUKT!

BUTELKA CHILLED 0,55 L

Kod: 1009425006

Stylowa butelka

 

Butelka od marki Aladdin z ciekawym silikonowym uchytem, stylizowanym i wykorzystanym z logo firmy. Minimalistyczna butelka z Twoim logo i z próżniową izolacją termiczną to doskonały gadżet na orzeźwiające napoje i wodę! Nieprzeciekająca zakrętka i wygodny ustnik to walory tego gadżetu!

 

 

ZOBACZ PRODUKT!

PIÓRO KULKOWE

KOD: FSC1744T

Klasyczny akcent

 

Akcesoria piśmiennicze od marki Festina, to klasyczne, eleganckie gadżety, precyzyjnie wykonane w każdym detalu. Pióro kulkowe Chronobike Rainbow z logo to produkt o unikalnym kształcie i oryginalnych elementach znanych z innych produktów marki.

 

 

ZOBACZ PRODUKT!

WIECZNE PIÓRO

Kod: FSN1962A

Ponadczasowy wzór

 

Pióro wieczne od marki Festina to doskonale wykonany, dopracowany produkt z firmowym logo. Wieczne pióro, to gadżet reklamowy, który wykorzystuje ponadczowy styl, a delikatne ornamenty podkreślają specyfike marki.

 

 

ZOBACZ PRODUKT!

TECZKA A4

Kod: FDF187A

Subtelny design

 

Teczka z logo w formacie A4 od marki Festina to proste i eleganckie połączenie gadżetu do biura. Minimalne zdobienia, ciekawa struktura sprawia że całość tworzy spójna całość.

 

 

ZOBACZ PRODUKT!

Skontaktuj się z nami


Adres:

ul. Wrocławska 41
55-095 Mirków
Byków


Email:

biuro@easygifts.pl


Tel.:

71 330 51 11