Webinar

 

Szanowni Państwo,

 

mamy przyjemność razem z Gadget Cafe

zaprosić na prezentację gadżetów

z kategorii Fun & Active.  

 

 

Termin: 10.05.2021

Godzina: 12:00

Czas trwania: 60 minut

 

 

 

Zobacz zwiastun! 

 

 

 

Gość specjalny!

Trener Personalny. Pasjonat sportów walki i outdoor.

 

Marcin Wroński 


Doświadczony instruktor i trener personalny. Specjalizuje się w outdoorowym, ogólnorozwojowym, zdrowotnym treningu wytrzymałościowo-siłowym.

W ciągu 29 lat pracy prowadził treningi ze sportowcami i amatorami, z młodzieżą i seniorami, z kobietami i mężczyznami, aktorami, tancerzami, biznesmenami i politykami. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie starając się wybrać najwłaściwsze dla niego formy treningu.

"Jaki jestem? Jestem perfekcjonistą. Lubię ludzi. Mam satysfakcję, kiedy widzę, jak zmienia się ich nastawienie do aktywności ruchowej, jak stają się lepsi, doskonalsi w ruchu i technice. Na treningach udaje nam się tworzyć fajne, zgrane zespoły. Po jakimś czasie się okazuje, że po parku z kijami maszerują pani prokurator, urzędniczka, biznesmen… Każdy inny, a wszyscy robią to samo i dobrze się bawią. I to jest niesamowite w tym zawodzie".

Harmonogram

Szczegóły wydarzenia

 

12:00 - 12:05 - Wprowadzenie 

12:05 - 12:10 - Trening po COVID-19

12:10 - 12:55 - Prezentacja produktów:

 

  • W dzień
  • Wieczorem
  • W parku
  • Za miastem

 

12:55 - 13:00 - Podsumowanie

 

 

Ilość miejsc ograniczona!

 

ZAPISY DO 6 MAJA!

 

 

Zapisz się!

Webinar startuje za...Prowadzący

Ekspert Gadget Cafe

 

Marcin Spitalniak

 

Marketing, reklama, eventy i komunikacja wizualna to pasje, które Marcin łączy z pracą na co dzień.
Zainteresowania bez wątpienia ukształtowały i przyczyniły się do tego, że stał się ekspertem od wspierania wizerunku marek.

Doodatkowo, już od 20 lat wspiera większe wydarzenia sportowe takie, jak: Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn (2014),
Mistrzostwa Świata w Podnoszeniu Ciężarów (2013), Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta (9 edycji),
mecze z udziałem reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn w siatkówce.O firmie

 

Firma Easy Gifts to importer artykułów promocyjnych w Polsce, który współpracuje tylko i wyłącznie z agencjami reklamowymi i pośrednikami. Istniejemy od 2008 roku, a lata pracy pozwoliły nam na to, że zdobyliśmy spore doświadczenie i dobrze poznaliśmy branżę reklamową. Nasza siedziba znajduję się w okolicach Wrocławia – Bykowie.

 

Easy Gifts w Polsce to jeden z oddziałów międzynarodowej grupy, która również posiada swoje placówki w innych krajach Europy m.in. Niemczech, Holandii, Hiszpanii, Szwecji czy Węgrzech. W swojej działalności stawiamy na nowoczesne produkty promocyjne. Ciągle poszerzamy nasz asortyment - mamy w naszej ofercie takie znane marki jak: Hugo Boss, Cerruti 1881, Ungaro, Cacharel, Nina Ricci i Jean-Louis Scherer, a także Silicon Power, Victorinox oraz Wenger.

 

Dodatkowo program bezpośredniego importu z Azji pozwala nam na realizację indywidualnych zamówień na dowolne, nawet najbardziej wyszukane produkty. Współpraca z nami jest prosta! Oferujemy sporą ofertę gadżetów reklamowych, kompleksową obsługę i szybką realizację. Zgrany i wyspecjalizowany zespół nas wyróżnia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.