Kanał YouTube

Odwiedź nasz kanał!

 

Zobacz kolekcję gadżetów reklamowych od Easy Gifts w innym wymiarze w formie VIDEO.

 

 

Obejrzyj
 

Video

Easy Gifts na Youtube to przede wszystkim kanał poświęcony gadżetom reklamowym, jakie znajdują się w naszej ofercie. Wraz ze wzrostem spotkań online na świecie, rozpoczeliśmy cykl Webinarów dla naszych Klientów. Postanowiliśmy rozszerzyć naszą biblioteka treści w postaci materiałów video.

 

Od kilku miesięcy regularnie, publikujemy nasze wydarzenia online, nowości oraz sprawdzone, topowe produkty z oferty gadżetów.

 

Na naszym kanale znajdziesz:

 

- nagrania z Webinarów,

- filmy produktowe,

- o firmie.

 

VIDEO, które możesz wykorzytać i TY!

Jak to zrobić? W bardzo prosty sposób. Wystarczy, że dodasz swoje logo do video i gotowe!O firmie

Firma Easy Gifts to importer artykułów promocyjnych w Polsce, który współpracuje tylko i wyłącznie z agencjami reklamowymi i pośrednikami. Istniejemy od 2008 roku, a lata pracy pozwoliły nam na to, że zdobyliśmy spore doświadczenie i dobrze poznaliśmy branżę reklamową. Nasza siedziba znajduję się w okolicach Wrocławia – Bykowie.

Easy Gifts w Polsce to jeden z oddziałów międzynarodowej grupy, która również posiada swoje placówki w innych krajach Europy m.in. Niemczech, Holandii, Hiszpanii, Szwecji czy Węgrzech. W swojej działalności stawiamy na nowoczesne produkty promocyjne. Ciągle poszerzamy nasz asortyment - mamy w naszej ofercie takie znane marki jak: Hugo Boss, Cerruti 1881, Ungaro, Cacharel, Nina Ricci i Jean-Louis Scherer, a także Silicon Power, Victorinox oraz Wenger.

Dodatkowo program bezpośredniego importu z Azji pozwala nam na realizację indywidualnych zamówień na dowolne, nawet najbardziej wyszukane produkty. Współpraca z nami jest prosta! Oferujemy sporą ofertę gadżetów reklamowych, kompleksową obsługę i szybką realizację. Zgrany i wyspecjalizowany zespół nas wyróżnia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Skontaktuj się z nami


Adres:

ul. Wrocławska 41
55-095 Mirków
Byków


Email:

biuro@easygifts.pl


Tel.:

71 330 51 11