VIP Collections Elektronika

Oferta

Zaloguj
POWER OF BRANDS

Nie można opowiedzieć o Domu Mody Ungaro nie zaczynając od jego założyciela Emanuela Ungaro. Już w wieku 5 lat Emanuel rozpoczął swoją przygodę z maszyną do szycia, która stanowiła narzędzie pracy całej rodziny.

więcej...

TOŻSAMOŚĆ

Ponad sto lat temu Antonio Cerruti założył w Biello pierwszy warsztat tkacki. Marka Cerruti była budowana przez cały ten czas, jednak to dzięki prawnukowi założyciela – Nino Cerruti – zaczęła się rozwijać.

więcej...

NINA RICCI

Urodzona w 1883 roku w Turynie, Maria Nielli stała się Niną Ricci po przybyciu do Paryża. Nina Ricci była kombinacją jej pseudonimu oraz nazwiska jej męża. Jej dom mody Haute Couture powstał w 1932 roku, przy 20 Rue de Capucines w Paryżu, wraz z warsztatem i salonem przymiarek.

więcej...

HISTORIA

Wszystko zaczęło się w roku 1958, gdy młody krawiec, Jean Bousquet urodzony w Nimes, przybył do Paryża, by otworzyć mały zakład produkujący damskie spodnie. W marcu 1962 roku nazwał swoją firmę imieniem ptaków z krainy Camargue: „Jean Cacharel”. Rok później odniósł wielki sukces, gdy fotograf Peter Knapp zrobił zdjęcie, legendarnej już teraz, różowej krepowej koszuli, która znalazła się na okładce Elle, Koszulę zaczęto nazywać „Le Cacharel”.

więcej...

Od czasów założenia Domu Mody w 1987 roku przez LVMH, Christian Lacroix, jego ówczesny dyrektor artystyczny, tworzy fundament dla barwnego, unikalnego barokowego stylu, zakorzenionego w jego rodzinnym mieście Arles.

więcej...

Zgłoś błąd na stronie.