Poncho przeciwdeszczowe FLEURUS

Kod: 188266

Kolor: przeźroczysty
  • Bezftalanowe, biodegradowalne ponczo przeciwdeszczowe wykonane z PLA z pokrowcem. To poncho jest wyborem przyjaznym dla środowiska.

Grupa znakowania Rozmiar znakowania
ET(N1) (etykieta do 29 cm2)5 x 5
Rozmiar produktuone sizeMateriałpoliester
Kolor(66) przeźroczystyMarkabasic
Dostępność
Kolor
24 godziny
2-3 dni
Dostawa
Następna dostawa
W rezerwacji
  • 4 szt.
  • 1 947 szt.
  • 50 000 szt.
  • -

Najczęściej wybierane gadżety reklamoweBiodegradowalne poncho/ Poncho na kapryśną pogodę/ Gadżet reklamowy z logo firmy

 

Biodegradowalne poncho

 

Poncho ulegające w 100% biodegradacji to ekologiczna wersja płaszcza przeciwdeszczowego. Gadżet przyjazny środowisku, dzięki któremu stawiasz na ochronę środowiska. Produkt wykonany z PLA, bezftalanów.

 

Poncho na kapryśną pogodę

 

Nie daj się zmoczyć! Wychodząc z domu, spakuj do torby lub plecaka poncho przeciwdeszczowe, które ochroni Cię przed deszczem, jak i silnym wiatrem. Wygodny, praktyczny i skuteczny gadżet na brzydką pogodę. Poncho w uniwersalnym rozmiarze sprawdzi się zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dodatkowo nie zajmuje dużo miejsca, dlatego łatwo je spakować i zabrać ze sobą. Biodegradowalne poncho przeciwdeszczowe z kapturem to wygodny płaszcz, który zarzucisz na siebie w razie potrzeby, kiedy pogoda Cię nagle zaskoczy!

 

Gadżet reklamowy z logo firmy

 

Poncho przeciwdeszczowe Fleurus to praktyczny gadżet reklamowy, który sprawdzi się jako upominek. Gadżet z logo Twojej firmy to sprawdzona forma reklamy. Wybierając sprawdzony i skuteczny gadżet reklamowy, sprawisz, że każdy będzie zadowolony z takiego prezentu. Poncho nada się na upominek dla każdego!

 

Podobne produkty

Back to Top