Podkładka pod mysz, zadbaj o komfort w pracy.

Podkładka pod mysz, zadbaj o komfort w pracy.

Podkładka pod mysz z nadrukiem, to spersonalizowany gadżet reklamowy, który ma praktyczne zastosowanie w pracy, jak i w domu. Co więcej, jest to doskonały gadżet na upominek z logotypem firmy, który przyda się na co dzień na Twoim biurku podczas pracy.

Gadżety jesieni - koc reklamowy, kubek termiczny, kubek z logo, termos z logo.

Gadżety jesieni - koc reklamowy, kubek termiczny, kubek z logo, termos z logo.

Niewątpliwie jesień to urokliwa pora roku. Tadeusz Krasiewicz w swym wierszu

„Pokochaj jesień” mówił: „Spróbuj pokochać jesień z niesamowitymi urokami Spójrz ile piękna niesie obdarzając cię nowymi dniami.”

 

Gadżety reklamowe z motywem Halloween!

Gadżety reklamowe z motywem Halloween!

Gdy na dworze robi się ciemno a z drzew, lecą liście, wiemy, że jesień dopadła nas na dobre. Każda pora roku ma swój niepowtarzalny klimat, a także inne uroczystości i święta. Jesienią najbardziej wyczekiwanym zwyczajem szczególnie przez najmłodszych jest Halloween! Wtedy dzieci jak i dorośli przebierają się za różne mroczne postacie np. wiedźmy, duchy, szkielety czy pająki bądź za postacie z horrorów :) A przed domami znajdują się popularne lampiony z dyni. Cukierek albo psikus lub gadżet albo psikus- już niebawem!

Gadżet reklamowy, który wpływa na całe życie!

Gadżet reklamowy, który wpływa na całe życie!

Czy spotkaliście się z problemem, w którym Wasze dziecko nie chce pić wody mineralnej, a wybiera jedynie słodkie napoje? Czy jedynie pierwsze 1000 dni życia jest tak istotne w budowaniu zdrowych nawyków u dzieci? Jak gadżet reklamowy może wpływać na całe dorosłe życie?

5 top gadżetów reklamowych związanych z jesienią i… kim jest jesieniara

5 top gadżetów reklamowych związanych z jesienią i… kim jest jesieniara

5 top gadżetów reklamowych związanych z jesienią i… kim jest jesieniara?

 

Osoby wrażliwe na wilgoć i szarugę nie powinny sprawdzać prognozy pogody na nadchodzące dni. Może je ona przyprawić o lekki ból głowy i obniżyć nieco nastrój. Deszczowe tygodnie, przeplatane nieśmiałymi rozpogodzeniami, to jak najbardziej realna perspektywa. 

W drogę! Czyli gadżety reklamowe dla kierowców.

W drogę! Czyli gadżety reklamowe dla kierowców.

Według raportu opublikowanego przez Centrum Badania Opinii Społecznej ponad dwie trzecie dorosłych obywateli naszego kraju posiada uprawnienia do kierowania pojazdami, a środkiem transportu, który najczęściej wybierają Polacy, niezależnie od celu podróży, jest samochód osobowy. W autach spędzamy naprawdę dużo czasu w ciągu dnia, próbując przebić się przez miejskie korki, czy też pokonując dłuższe trasy w celach służbowych lub wypoczynkowych. Żeby podróżowanie autem było i przyjemne i bezpieczne, warto jest zaopatrzyć się w kilka przydatnych produktów.

 

Singing in the Rain! Czyli deszczowe gadżety, dzięki którym się rozchmurzysz.

Singing in the Rain! Czyli deszczowe gadżety, dzięki którym się rozchmurzysz.

W czasie deszczu dzieci się nudzą, a dorośli narzekają na przemoczone brania i zniszczone fryzury. Świat przesłonięty wodną kurtyną nie wszystkim się podoba, jednak musimy pogodzić się z tym, że jesień to czas, kiedy mniejsze i większe opady będą towarzyszyć nam dosyć często. Ale cóż zrobić, skoro nie mamy wpływu na pogodę? My postanowiliśmy skupić się na pozytywach i polubić deszcz, do czego i Was zachęcamy! A poniżej przedstawiamy listę powodów, dlaczego warto uśmiechnąć się na przekór chmurom ;).

Dla spóźnialskich- TOP 5 gadżetów niezbędnych do szkoły

Dla spóźnialskich- TOP 5 gadżetów niezbędnych do szkoły

Powrót do szkoły 2021 już za chwilę stanie się faktem. Dosłownie godziny dzielą nas od tego, aby usłyszeć dźwięk pierwszego dzwonka w tysiącach placówek szkolnych w Polsce.

Jednak w oddali słychać też...ostatni dzwonek! Tak, tak! To już naprawdę najwyższa pora, aby zaopatrzyć się w gadżety reklamowe nawiązujące do szkoły, nauki i zdobywania wiedzy.

Powrót do szkoły...czarno to widzisz? Postaw na kolorowe kredki!

Powrót do szkoły...czarno to widzisz? Postaw na kolorowe kredki!

Wieczory robią się coraz krótsze, wiatr jakby chłodniejszy, a kalendarz wskazuje nieubłaganie, że to czas na kompletowanie szkolnej wyprawki. Czy tego chcemy, czy nie: jesień zbliża się wielkimi krokami. I choć to przybycie wiosny wzbudza w nas zazwyczaj większy entuzjazm, to znamy sposoby na to, aby nadchodząca pora roku budziła w nas pozytywne skojarzenia. Ciepły koc, herbata z cytryną i ulubiona książka? A może zupa dyniowa i zapach kawy z cynamonem? To skuteczne "poprawiacze" humoru...ale raczej w świecie dorosłych.

 

 

Lunch box z nadrukiem, czyli jak wywołać pozytywne skojarzenia z firmą i wspierać zdrowe nawyki.

Lunch box z nadrukiem, czyli jak wywołać pozytywne skojarzenia z firmą  i wspierać zdrowe nawyki.

Nasze mamy i babcie nosiły ze sobą lunch boxy zanim było to modne :). Pewnie wielu z nas pamięta posiłki przygotowywane przez naszych opiekunów, kiedy wybieraliśmy się w bliższe lub dalsze wyjazdy. Tak zwany „suchy prowiant” to jeszcze nic, w porównaniu do jajek na twardo i udka kurczaka szykowanego pieczołowicie na podróż. Pakowane w różne miseczki, potem w pojemniki np. po lodach. Ach co to były za czasy :). Wprawdzie sentyment do tych swojskich lunch boxów pozostał, ale przyznajmy szczerze- dzisiaj chętniej korzystamy z nowoczesnych rozwiązań.

Back to Top