Jak spakować plecak w góry?

Jak spakować plecak w góry?

 

Co zabrać w góry - 5 gadżetów przydatnych na szlaku

 

Wybierając się na trekking warto wyposażyć swój plecak w niezbędne przedmioty. Dobre przygotowanie to podstawa udanej wycieczki. Sprawdź prognozę pogody, dokładny przebieg i długość swojej trasy oraz zabierz ze sobą przydatne gadżety z logo.

Dziecięca radość!

Dziecięca radość!

 

Obudź w sobie ukryte dziecko - wybierz gadżety, które sprawią Ci radość!

 

Pamiętasz dzieciństwo, wszystkie szkolne wycieczki? To były czasy! Pełne beztroski, zabawy i radości. Wtedy, wybierając się wyjazd ze szkoły czy obóz z przyjaciółmi, często otrzymywałeś pakiet gadżetów z logo. Jak wiadomo nic tak nie cieszy, jak drobny, spersonalizowany upominek szczególnie wtedy, kiedy jest się dzieckiem! Plecak, czapka, smycz, bańki mydlane i wiele, wiele innych...

 

 

10 najlepszych gadżetów na piknik

10 najlepszych gadżetów na piknik

 

TOP 10 gadżetów, idealnych na piknikową ucztę!

 

Słoneczna pogoda za oknem dodaje nam energii i zachęca do działania! Coraz częściej wychodzimy na świeże powietrze i planujemy pierwsze pikniki. Sezon wiosenno-letni to czas, kiedy zwiększona aktywność na świeżym powietrzu zalecana jest jeszcze bardziej.Co zabrać ze sobą, aby sezon piknikowy, ruszył pełną parą i był naprawdę udany?! Bez koszy, kocy, termosów, kubków i innych gadżetów się nie obejdzie….:)

Home Office

Home Office

Praca w trybie Home office - zadbaj o wizerunek firmy!

 

Praca zdalna miała potrwać chwilę a została z nami na rok. Kolejny lock-down oraz szybkość szczepienia populacji naszego kraju nie wskazują, abyśmy szybko wrócili do normalnego trybu pracy.

 

Magazyn pełen gadżetów!

Magazyn pełen gadżetów!

Nie zwlekaj! Postaw na praktyczne rozwiązanie

 

Budowa magazynu to nie lada wyzwanie! W naszym przypadku decyzja o powstaniu obiektu przy siedzibie firmy dojrzewała kilka lat, aż wreszcie zapadła. Z perspektywy czasu, dzisiaj nie wyobrażamy sobie funkcjonowania bez własnego magazynu wysokiego składowania.

Zielona misja marki Schwarzwolf!

Zielona misja marki Schwarzwolf!

Kolejna globalna eko-inicjatywa!

 

Tym razem przyszła kolej na markę Schwarzwolf. Ta znana i ceniona firma z branży outdoorowej podejmuję Eko-wyzwanie.

 

Marka outdoor

Marka outdoor

Schwarzwolf – your outdoor lifestyle!

 

Na początek trochę historii… 

 

Początki działalności marki Schwarzwolf sięgają 1999 roku. Podstawowym założeniem funkcjonowania Brandu, było stworzenie produktów opartych o filozofię przydatności w terenie tzw. outdoor. Schwarzwolf - stosunkowo młoda marka jest już znana i ceniona u naszych południowych sąsiadów, ze względu na nowoczesny design, wypróbowaną funkcjonalność i wysoką jakość produktów. Markowa oferta tej czeskiej firmy, dedykowana jest w szczególności dla podróżników, turystów i miłośników outdooru.

 

 

Limit na upominki reklamowe

Limit na upominki reklamowe

Limit na nieodpłatne upominki – podniesiony!

 

Branża upominków reklamowych, długo czekała na te zmiany. Nowe przepisy dotyczące, zwiększenia limitu na gadżety reklamowe, uchwalono 01.01.2021. Dla naszej branży jest to już wielki krok do przodu.  Mamy nadzieję, że to rozpocznie również inne działania.

Picie wody z butelki

Picie wody z butelki

Szukasz sposobu, aby wyrobić sobie nawyk picia wody? 

Pamiętaj o nawadnianiu się!

 

„Twoje ciało potrzebuję wody! Nie chodzi tylko o zaspokojenie pragnienia.

Woda to kluczowy składnik każdego organizmu”

 

 

Eco-rewolucja!

Eco-rewolucja!

Firmowa eco-rewolucja trwa. Hurra!

 

Odejście od opakowań plastikowych za nami. 2020 rok to wielki przełom w funkcjonowaniu magazynu - zmieniliśmy sposób pakowania produktów na lepszy, ekologiczny.

Back to Top