Torba z juty, duża HANNOVER

Kod: 752801

Kolor: brązowy
  • Duża torba HANNOVER, wykonana w całości z biodegradowalnej juty. Torba z wygodnymi uchwytami dostępna jest w naturalnym kolorze z.

Dostępność
Kolor
24 godziny
2-3 dni
Dostawa
  • 1 820 szt.
  • 12 822 szt.

Dotknij i przesuń, by zobaczyć więcej

Grupa znakowania Rozmiar znakowania
TT3 (termotransfer)20 x 10
Rozmiar produktu44 x 37 x 19Waga0,296 kg
MateriałjutaKolor(01) brązowy
Kraj pochodzeniaChinyNumer celny42029298900
Ean4202929890MarkaBasic
Opakowaniebrak opakowania
Małe opakowanie50 szt.
Duże opakowanie50 szt.
Ilość sztuk na palecie szt.800
Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm47,00
Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm46,00
Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm30,00
Waga dużego opakowania zbiorczego kg14.35
Paleta (długość) cm80
Paleta (szerość) cm120
Paleta (wysokość) cm200


Torba z juty Hannover/ Duża torba, szerokie zastosowanie/ Ekologiczny gadżet z logo

 

Torba z juty Hannover

 

Torba wykonana z materiału pochodnego od roślin z rodzaju juta. Ekologiczna tkanina o dużej wydajności jest bardzo popularna, juta zajmuje kolejne miejsce po bawełnie i wykorzystywana jest w różnych przemysłach. Torba z biodegradowalnej juty to gadżet wielokrotnego użytku, którą wykorzystasz na zakupy jak i na przechowywanie produktów spożywczych. Naturalna jutowa torba z wygodnymi uchwytami, umożliwia komfort niesienia zakupów i zapewnia wytrzymałość. Torba z juty Hannover to doskonała alternatywa dla plastiku!

 

Duża torba, szerokie zastosowanie

 

Torba z juty wykonana z naturalnych składników może być wykorzystywana wielokrotnie, dlatego świetnie sprawdza się podczas transportu, jak i spaceru pieszo :). Solidnie wykonana daje gwarancję, że przedmioty, które znajdują się w środku nie wypadną podczas transportu czy też nie rozsypią. Świetnie rozwiązanie na zakupy i nie tylko, torbę jutową zabierzesz na piknik, wakacje i inne okazję, żeby spakować do niej potrzebne rzeczy. Duża pojemność sprawia, że sporo do niej spakujesz i zabierzesz ze sobą.

 

Ekologiczny gadżet z logo

 

Zadbaj o środowisko i wybierz torbę jutową wykonaną z naturalnych materiałów, przyjaznych środowisku. Torba wykonana z juty to ekologiczny gadżet z logo, który sprawdzi się na upominek firmowy. Spersonalizowana torba z juty wielokrotnego użytku to świetne, gotowe rozwiązanie na drobny, ale praktyczny prezent z logotypem firmy. Jutowa torba w dużym rozmiarze posiada sporo miejsca na Twoją reklamę!

 Podobne produkty

Back to Top