Technika DTF - dlaczego warto wybrać?

Technika DTF - dlaczego warto wybrać?

Technologia DTF (Direct To Film) zyskuje coraz większą popularność jako metoda znakowania gadżetów reklamowych.

 

Przeczytaj, dlaczego warto oznakować gadżety reklamowe metodą DTF w naszej drukarni Easy Print:

 

  • Wszechstronność materiałowa: DTF pozwala na aplikację wzorów na szerokiej gamie materiałów, w tym tych trudniejszych jak poliester czy nylon, bez potrzeby stosowania specjalnych podkładów czy przygotowania powierzchni.

 

  • Jakość i trwałość nadruku: Metoda DTF charakteryzuje się wysoką jakością kolorów, które są żywe i głębokie, a zarazem bardzo trwałe. Nadruki są odporne na pranie i ścieranie, co jest kluczowe w przypadku gadżetów, które mają służyć przez długi czas.

 

  • Bezpośredni nadruk: Technika DTF eliminuje potrzebę stosowania dodatkowych warstw transferowych, co przyspiesza proces produkcji i redukuje koszty. Jest to szczególnie korzystne przy realizacji dużych zamówień.

 

  • Przyjazność środowiskowa: W porównaniu do innych technik, DTF używa mniej chemikaliów i pozwala na bardziej efektywne zużycie materiałów, co sprawia, że jest bardziej przyjazna dla środowiska.

 

  • Elastyczność projektowa: DTF umożliwia realizację bardziej złożonych i detalicznych wzorów, które mogą być trudne do osiągnięcia przy użyciu innych metod. To idealne rozwiązanie dla firm pragnących wyróżnić swoje gadżety reklamowe unikalnymi i skomplikowanymi grafikami.

 

  • Krótki czas realizacji: Dzięki prostocie procesu, technologia DTF umożliwia szybkie wykonanie zamówień, co jest nieocenione w dynamicznie zmieniających się warunkach rynkowych i krótkich terminach dostaw.

 

Zachęcamy do wyboru gadżetów ze znakowaniem metodą DTF! Szukasz więcej inspiracji? Zobacz jakie gadżety możesz oznakować DTFEM w Easy Print

-> KLIKNIJ TUTAJ

Back to Top