Dziecięca radość!

Dziecięca radość!

 

Obudź w sobie ukryte dziecko - wybierz gadżety, które sprawią Ci radość!

 

Pamiętasz dzieciństwo, wszystkie szkolne wycieczki? To były czasy! Pełne beztroski, zabawy i radości. Wtedy, wybierając się wyjazd ze szkoły czy obóz z przyjaciółmi, często otrzymywałeś pakiet gadżetów z logo. Jak wiadomo nic tak nie cieszy, jak drobny, spersonalizowany upominek szczególnie wtedy, kiedy jest się dzieckiem! Plecak, czapka, smycz, bańki mydlane i wiele, wiele innych...

 

 

 

 

 

Pamiątki, które przechowujesz na dnie szafy do dziś, a następnie z sentymentem pokazujesz swoim dzieciom. Gadżety reklamowe mogą być przedmiotami, które przywołają bezcenne wspomnienia minionych wydarzeń i lat.

 

                                                                                     Obudź w sobie dziecko.

 

1. Wręczanie upominków - piękny zwyczaj!

 

Wręczanie upominków to silnie zakorzeniona tradycja, mająca ogromny wpływa na nasze emocje oraz relacje społeczne. Rozdawanie prezentów, sprawia przyjemność zarówno osobom, które je otrzymują, jak i obdarowującym. Dzięki nim, podkreślamy wyjątkowość i wagę jakiegoś momentu bądź wydarzenia w życiu. Siła prezentu, tkwi w tym, że nawet jeśli nam się na nie spodoba to i tak zawsze wywołuje w nas pozytywne uczucia, taki gest  dobrze się  nam kojarzy.

 

2. Dziecięca radość - nie przemija!

 

Dlaczego tak uwielbiamy gadżety? Dobre pytanie, na które każdy z nas ma inną odpowiedź. Co do jednego wszyscy możemy się zgodzić - z dzieciństwa pamiętamy jak w szkole, podczas wycieczek czy np. zawodów, byliśmy obdarowywani różnymi prezentami. Opaska odblaskowa w nagrodę za wygrany konkurs, albo zestaw: notes, długopis i brelok za samo wzięcie udziału w wydarzeniu? Pewnie teraz cicho śmiejesz się pod nosem przypominając sobie, jak chętnie zapisywałeś się na różne tego typu przedsięwzięcia, aby otrzymać kolejny gadżet. Sięgając dalej, czy jesteś w stanie sobie wyobrazić zabawę bez baniek mydlanych? Czy jest to możliwe? Jak mówią, dzieciństwo bez zabawy to stracone dzieciństwo! Bańki mydlane to gadżet, który za każdym razem cieszy tak samo, nie ważne ile tak minęło!

 

                                                                                          Piłka plażowa, idealny gadżet na wspólną zabawe.   

 

3. Obudź w sobie wewnętrzne dziecko!

 

Podaruj gadżet reklamowy dla dziecka swojego Klienta. Już teraz możesz sprawić radość wręczając upominek dla najmłodszych! Okazji jest mnóstwo, a dostępna na rynku oferta gadżetów dla dzieci jest wręcz imponująca. Zbliża się świetna szansa, aby to wykorzystać - nadchodzi Dzień dziecka! Święto, które bez cienia wątpliwości, należy uczcić! Zainspiruj swoich Klientów i wezwij ich do działania! Jakie upominki wybrać? Znajdziesz dużo produktów z kategorii takich, jak: gadżety na lato, do zabawy czy dla dzieci. Piłka plażowa, domino a może klasyczna czapka? Stwórz własny zestaw, skompletuj gadżety w kolorze logo Twojej firmy. Podkreśl jak dla Ciebie i Twojej firmy, wyjątkowy jest ten dzień i dziecięca radość.

 

                                                                                          

4. Daj poczucie wspólnoty, bądź jak dobra “Ekipa”!

 

Czy zastanawialiście się, jak wspólne rozpakowywanie prezentów, pokazywanie ich sobie nawzajem jednoczą? Nie wspominając już o wspólnej zabawie przy wykorzystaniu gadżetów z kategorii fun. Jak to się mówi w grupie siła! A każde dziecko ma swoją ekipę. W czasach, kiedy zostaliśmy zamknięci w swoich domach, bardzo nam wszystkim  tego brakuje, nie tylko naszym dzieciakom. Brak wspólnych wyjść na plac zabaw, do parku, czy lody, doskwiera. Pandemiczne obostrzenia już niebawem mają być nieco poluzowane - weź do parku torbę termiczną z logo i zapakuj do niej lody koral ,,EKIPA" i spraw radość swoim dzieciom i ich przyjaciołom, podczas letnich harców na placu zabaw.

 

                                                                                          Zapakuj swoje ulubione lody w termos na wynos.

 

Easy Gifts to nie tylko akcesoria piknikowe, to szeroka gama gadżetów reklamowych z usługą znakowania. Kompleksowa obsługa to my! Własny magazyn, stanowi gwarancję sprawnej i szybkiej realizacji zamówień w 24h.

Zobacz wszystkie wpisy

Back to Top