Gadżety na nowy sezon Friends!

Gadżety na nowy sezon Friends!

Gadżety idealne na seans nowego sezonu Przyjaciół (Friends Reunion)!

 

“Friends Reunion”, to nowy epizod kultowego serialu “Przyjaciele”! Od premiery pierwszego odcinka Friends minęło już 16 lat. W tym czasie powstało aż 10 sezonów w tym 136 odcinków o życiu czwórki znajomych, które do niedawna były dostępne na Netflixie. I znowu, po tylu latach, mamy kolejną zapowiedź, nowy odcinek serialu, którego jest już dostępna zapowiedź.

Nowy sezon Friends Reunion gdzie obejrzeć online?

 

Emisja kolejnego sezonu zaplanowana została na 27 maja na platformie HBO Go. My już się nie możemy doczekać, aż odpalimy odcinek z uwielbianą i popularną obsadą aktorów, a także nie możemy się doczekać gościnnych gwiazd na ekranie ! Czy wśród naszych Klientów są fani Przyjaciół? Jeśli tak, to przygotujcie się na to przełomowe wydarzenie! Gadżety reklamowe, idealne na czwartkowy wieczór na premierę Friends:

 

Miska pełna popcornu!

Drewniana miska z przykrywką, którą wykorzystasz podczas każdego seansu! Wygodna i uniwersalna miska na słodkie i słone przekąski podczas spotkań z nowym serialem “Friends”.

 

Wygodna dolewka wody, czy napoju!

Składany, dozownik do napojów o pojemności 7500 ml z wygodnym kranikiem. A kiedy z ekscytacji zaschnie Ci w gardle wlewaj i dolewaj picie do woli!

 

Nożyk do zdrowej przekąski!

Praktyczny nożyk, dzięki któremu w szybkim czasie pokroisz jabłko. Chrup jabłko, zajadaj witaminki oglądając nowinki!

 

Ciepły kocyk w wersji z poduszką!

Rozsiądź się wygodnie na kanapie i wykorzystaj nasz gadżet w postaci koca 2w1 z poduszką! Teraz leżenie na kanapie w towarzystwie “Przyjaciół”, może być jeszcze lepsze!

 

Lekki i miękki kocyk - na Twoja kanapę!

Okryj się ciepłym kocem z polaru! Rozłoż na kanapę, będzie jeszcze wygodniej! Opcji jest kilka, wykorzystaj koc przed telewizorem, tak, jak lubisz.

 

                  Koszulka z nadrukiem z serialu "Friends" technologią DTG.

 

Czy przygotowałeś/przygotowałaś się już w niezbędne gadżety na premierę nowych, a tak naprawdę starych Przyjaciół? Nie zwlekaj czas ucieka! A serial już niebawem. Easy Gifts to gadżety na każdą okazję. Nie tylko dla miłośników kultowych Przyjaciół i innych kinomanów.

 

 

Zobacz wszystkie wpisy


Back to Top