Must have – czyli niezbędne gadżety na biwak!

Must have – czyli niezbędne gadżety na biwak!

 

Lato to długie, słoneczne dni, wysoka temperatura, jednym słowem idealne warunki do spędzenia kilku dni z rodziną na łonie natury. Wakacje w otoczeniu przyrody? Wyjazd na biwak to zawsze świetna przygoda, ale możliwy jest tylko w cieplejszej porze roku, dlatego tak długo jest wyczekiwany przez miłośników tej formy wypoczynku! Jak odpowiednio się przygotować na takie wakacje? Co zabrać ze sobą pod namiot?

 

 

 

Oto lista gadżetów reklamowych, które są niezbędne na letnim biwaku:

Akcesoria biwakowe, o które warto zadbać dla komfortu wyjazdu.

 

1. Kompaktowe sztućce - niezbędnik podróżnika

Zestaw sztućców kempingowych to praktyczny gadżet, który sprawdzi się podczas każdego posiłku pod namiotem. Nie zajmują dużo miejsca, łatwo je ze sobą zabrać na wyjazd i schować do plecaka czy do bagażu podręczego.

 

2. Lodówka turystyczna od marki Stanley

Lodówka to wspaniały gadżet, który pozwala na zabranie większej ilości artykułów spożywczych, co sprawia że dłużej zachowuje się ich świeżość. W naszej ofercie gadżetów markowych znajdziecie lodówki Stanley’a w różnych pojemnościach.

 

 

3.Krzesło turystyczne - element biwakowego ekwipunku

Rozkładane krzesło turystyczne to uniwersalny gadżet, doskonały na każdą podróż samochodem. Wygodne krzesło, dzięki któremu wypoczniesz po długiej wędrówce górskiej czy spaceru w lesie. Doskonałe na biwak!

4. Materac dmuchany od marki Schwarzwolf

Dmuchany materac z zintegrowaną poduszką od znanej marki outdoorowej Schwarzwolf to kolejny użyteczny element wyposażenia na wakacje pod namiot. Inne praktyczne akcesoria tego brandu dostępne są w naszej ofercie Gadżet, który zapewnia komfort wypoczynku na biwaku.

5. Scyzoryk - zdecydowanie! Gadżet z serii must have!

Jak scyzoryk, to tylko klasyk, który nigdy nas nie zawiedzie. Sprawdzone, wielofunkcyjne narzędzie od marki Victorinox to nasza propozycja na letni biwak. Dzięki niemu, bez problemu poradzisz sobie w różnych okolicznościach przyrody, m.in. przygotowując się do rozbicia namiotu czy przygotowania ogniska.

 

 

6. Zapalniczka - gadżet na każdy survival

Zapalniczka, drobny, ale bardzo ważny element do spakowania do bagażu. Gadżet, dzięki któremu szybko rozpalisz ognisko, a także zaoszczędzisz czas i usprawnisz organizację swoich działań.

7. Power bank - 100% baterii

Power bank od marki Silicon Power to więcej niż zapewnienie mocy Twojego smartfona na dłużej. To gwarancja i bezpieczeństwo podczas wakacji na biwaku. Sprawdzony, markowy gadżet do zabrania obowiązkowo!

8. Latarka czołowa - dodatkowe światło

Czołówka od Schwarzwolf, dodatkowe źródło światła, dzięki któremu poruszanie się po polu namiotowym w nocy będzie łatwiejsze. Poręczny gadżet o szerokim zastosowania podczas letnich nocy pod namiotem.

 

 

Lista najpotrzebniejszych gadżetów reklamowych na biwak jest znacznie dłuższa. Nasza propozycja gadżetów turystycznych niezbędnych podczas takiego wyjazdu, to sprawdzone, klasyczne produkty, które wykorzystywane są od lat. Oferta akcesoriów turystycznych z logo firmy w Easy Gifts jest większa, aby sprawdzić więcej, zobacz tutaj.

Jeśli ten tekst był dla Ciebie pomocny przy wyborze ekwipunku pod namiot, a także dla Twojego Klienta, daj znać na naszych social mediach :)

Zobacz wszystkie wpisy


Back to Top