Reklama przez zabawę - pomysły na 3 gadżety reklamowe, które sprawią czystą radość Twoim klientom

Reklama przez zabawę - pomysły na 3 gadżety reklamowe, które sprawią czystą radość Twoim klientom

Wybór gadżetów reklamowych często jest problematyczny dla wielu firm, a to sprawia, że wybierają one klasyczne i sprawdzone akcesoria, np. notes, długopis czy kubek. Oryginalnym i wyjątkowym prezentem może być gra, która zapewnia wspólną rozrywkę. 

Gry od kilku lat zyskują coraz to większą popularność, dlatego też są coraz częściej wybierane jako gadżety reklamowe. Gra - taki upominek z pewnością nie będzie się kurzył na półkach Twoich Klientów, a wręcz przeciwnie każda rozgrywka, będzie przypominała o Twojej firmie.

 

Dlaczego klasyczne domino to dobry pomysł?

 

Domino to klasyczna gra uwielbiana przez dzieci i dorosłych, która wymaga kreatywności i logicznego myślenia, występuje w różnych odmianach np. domino drewniane, czy z obrazkami. Bez wątpienia - domino to gadżet reklamowy, który dostarcza mnóstwa wrażeń podczas rywalizacji w grze jak i emocji, podczas rozgrywki. W naszej ofercie gadżetów reklamowych można znaleźć klasyczne domino jak i w zestawie z grą mikado. Doskonały pomysł na gadżet z logo Twojej firmy, który sprawdzi się na każdą okazję.

 

 

 

Znakowanie gotowej gry Kto z Was nigdy nie zagrał w szachy?

Tradycyjna, gotowa gra dla dwóch osób z nadrukiem to wspaniały gadżet reklamowy! Wystarczy przygotować elementy wizerunkowe firmy takie jak: logo i kolory firmowe, wybrać najmniej kosztowną opcję spersonalizowanego nadruku i gotowe. W efekcie uzyskamy wyjątkowy upominek do gry i zabawy. Easy Gifts posiada taki gadżet, co więcej jest on uzupełniony w wersję dla dorosłych, czyli zestaw do wina z szachami. Lampka wina i partyjka szachów? Brzmi dobrze? Pewnie, nie musi być drętwo.

 

 

 

 

Nie tylko gry planszowe

Oprócz gier planszowych w branży reklamowej pojawiają się również inne, bardziej nowoczesne akcesoria do gry i zabawy. Jednym z takich gadżetów jest piłka hover ball z ABS. Gadżet, który nadaje się do gry w domu, a dzięki specjalnym zabezpieczeniom nie porysuje podłogi! Piłka hover ball to bezpieczna forma rozrywki dla całej rodziny! Gadżet reklamowy, który jest dodatkowo podświetlany to inny wymiar wspólnej gry na wzór footballu.

 

Promocja przez zabawę jest możliwa! Firmowe gry coraz częściej stają się narzędziem marketingowym. W naszej ofercie podstawowej w kategorii gry i zabawy, znajdziecie mnóstwo inspiracji na upominek firmowy z logo! Sprawdźcie już dziś!

Zobacz wszystkie wpisy


Back to Top