Powrót do szkoły...czarno to widzisz? Postaw na kolorowe kredki!

Powrót do szkoły...czarno to widzisz? Postaw na kolorowe kredki!

Wieczory robią się coraz krótsze, wiatr jakby chłodniejszy, a kalendarz wskazuje nieubłaganie, że to czas na kompletowanie szkolnej wyprawki. Czy tego chcemy, czy nie: jesień zbliża się wielkimi krokami. I choć to przybycie wiosny wzbudza w nas zazwyczaj większy entuzjazm, to znamy sposoby na to, aby nadchodząca pora roku budziła w nas pozytywne skojarzenia. Ciepły koc, herbata z cytryną i ulubiona książka? A może zupa dyniowa i zapach kawy z cynamonem? To skuteczne "poprawiacze" humoru...ale raczej w świecie dorosłych.

 

 

A jak sprawić, aby jesienna aura i szkolne obowiązki nie jawiły się naszym dzieciom w czarnych barwach?

 

Z kolorowymi gadżetami dla dzieci powrót do szkoły może być wesoły! Pierwsze zajęcia dydaktyczne i zadania domowe mogą lekko przytłoczyć najmłodszych uczniów. Aby zadbać o harmonijny rozwój dzieciaków i dobre samopoczucie należy postawić nacisk na równowagę między obowiązkami, a przyjemnościami.

 

 

Jednym ze sposobów na to, będzie wspieranie kreatywności wśród uczniów. Nawet podstawowy zestaw kredek drewnianych, przy odpowiednich wskazówkach rodzica czy nauczyciela, pozwoli podopiecznym na rozwinięcie swojej wyobraźni. Do rysowania można wykorzystać czysty blok papieru lub skorzystać z zestawu kredek z malowanką, w której wystarczy wypełnić kontury za pomocą kolorowych kredek. Takie zadanie jest świetną zabawą, która przy okazji uczy dokładności i precyzji. Większy zestaw kredek z temperówką można spakować do szkolnego plecaka, a mniejsze kredki mini można zabrać ze sobą np. w podróż, aby zapewnić dzieciom rozrywkę i uniknąć nudy.

 

 

Każdego małego artystę ucieszy z pewnością większy zestaw do malowania, który kryje w sobie znacznie więcej kreatywnych gadżetów. Kredki drewniane, ołówki, farbki z pędzelkiem, flamastry, gumka do ścierania czy temperówka to akcesoria, dzięki którym powstanie niejedno dzieło sztuki. Wszystko na szczęście można utrzymać w porządku, dzięki temu, że zestaw ten umieszczono w solidnym pudełku w radosnych barwach.

 

 

Szkolne gadżety mają oczywiście potencjał, aby stać się skutecznymi gadżetami reklamowymi. Wystarczy wykonać na nich dobrej jakości nadruk reklamowy, aby promować swój biznes i budować pozytywny wizerunek firmy. Logotyp naniesiony na gadżety dla uczniów będzie przecież widoczny nie tylko dla dzieci, ale też dla ich rodziców czy nauczycieli. Pomysł jak malowany :)! 

Zobacz wszystkie wpisy


Back to Top