Dla spóźnialskich- TOP 5 gadżetów niezbędnych do szkoły

Dla spóźnialskich- TOP 5 gadżetów niezbędnych do szkoły

Powrót do szkoły 2021 już za chwilę stanie się faktem. Dosłownie godziny dzielą nas od tego, aby usłyszeć dźwięk pierwszego dzwonka w tysiącach placówek szkolnych w Polsce.

Jednak w oddali słychać też...ostatni dzwonek! Tak, tak! To już naprawdę najwyższa pora, aby zaopatrzyć się w gadżety reklamowe nawiązujące do szkoły, nauki i zdobywania wiedzy.

 Nie martwcie się, dla wszystkich spóźnialskich przygotowaliśmy listę sprawdzonych top gadżetów szkolnych, które w połączeniu z logo firmy będą skutecznym narzędziem marketingowym! Wrzucanie wszystkiego do jednego worka nie zawsze jest korzystnym rozwiązaniem...no chyba, że mamy do czynienia z workiem sportowym wykonanym z tkaniny non-woven! Ten produkt zniesie naprawdę wiele, dzięki solidnej tkaninie o modnym, grafitowym odcieniu. Wytrzymałe sznurki można szybko zarzucić na ramiona i wygodnie przemieszać się z tym workiem między salami lekcyjnymi lub zabrać go na trening czy inne zajęcia dodatkowe. Duża komora główna pomieści książki lub ubranie na zmianę, a przednia kieszonka posłuży do przechowywania drobiazgów, które warto mieć pod ręką. Notes w przepięknej melanżowej oprawie będzie pasował idealnie do naszego szarego worka sportowego. Format A5 jest stworzony do tego, aby pomieścić wiele ważnych zapisków, nie zajmując przy tym zbyt wiele miejsca. 160 stron w linie tylko czeka, aby wypełnić je notatkami, a zgrabna tasiemka pozwoli łatwo odnaleźć najważniejsze informacje. Wygodna gumka zapobiega niekontrolowanemu otwieraniu się notesu.

 

                                                                                           

 

Dopełnieniem naszego szarego zestawu będzie ten pomysłowy długopis metalowy o dwóch końcówkach. Z jednej strony znajdziemy standardowy wkład długopisowy, a z drugiej końcówkę z żółtym, neonowym zakreślaczem. Trzeba przyznać, że jest to niezwykle praktyczny propozycja, nawet dla zapominalskich uczniów. Duży klips od długopisu pozwoli na przymocowanie go do plecaka, notesu lub kieszeni w ubraniu, więc dwa najbardziej potrzebne uczniowi czy studentowi akcesoria piśmiennicze będą zawsze pod ręką! Dla wielbicieli klasyki i elegancji przygotowaliśmy gustowny zestaw składający się z pióra wiecznego i pióra kulkowego, piszącego na czarno. Znajdzie on uznanie wśród starszych uczniów, ale też przedstawiciele grona pedagogicznego z przyjemnością skorzystają z tego setu. Produkty te są smukłe i doskonałe leżą w dłoni, a to za sprawą oryginalnej faktury, która występuje na części korpusu. Dodaje ona szyku i ułatwia trzymanie pióra podczas pisania. A samo pisanie to przyjemność! Produkt gładko sunie po kartce, a wszystkie zapiski powstają przy użyciu minimalnego nacisku- użytkownik nie męczy się i nie obciąża niepotrzebnie ręki. Zestaw został umieszczony w minimalistycznym, czarnym etui zamykanym na zamek. A kiedy spakujemy wszystkie gadżety szkolne do wygodnego worka czy plecaka warto pomyśleć o małej, zabawnej ozdobie, która jednocześnie będzie miała realny wpływ na bezpieczeństwo osoby, która jej używa. Ten uroczy brelok w kształcie misia będzie fajnym urozmaiceniem młodzieżowej stylizacji, a także doskonale skomponuje się z naszym szarym zestawem wyprawkowym. Ale co najważniejsze: sprawi, że osoba, która go nosi (przypięty w odpowiednim miejscu) będzie bardziej widoczna dla kierowców i innych uczestników ruchu drogowego. To bardzo ważne, szczególnie jesienią, kiedy kapryśna pogoda nie zapewnia nam dostatecznie dobrej widoczności.

Mamy nadzieję, że nasza lista gadżetów do szkoły ułatwi wybór wszystkim niezdecydowanymi, a same produkty z logo firmy spiszą się na piątkę z plusem!

Zobacz wszystkie wpisy


Back to Top