Listopad pełen wrażeń - Black Friday.

Listopad pełen wrażeń - Black Friday.

Wybierz doskonałe gadżety reklamowe w najlepszych cenach.

Czy Black Friday w pełni funkcjonuje już na całym świecie? Tradycja Black Friday wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych i związana jest ze świętem Dziękczynienia, które wypada w ostatni czwartek listopada, a dzień po tym obchodzi się Czarny Piątek, który jest dniem wolnym w Ameryce. Ten sam zwyczaj szybko przyjął się w krajach anglosaskich, gdzie również zachęca się do przedświątecznych zakupów! Z przyjęciem tej tradycji powstał również Cyber Monday, który w dużej mierze rozpowszechniły sklepy internetowe.

Dziś Black Friday, Black Week, jak i Cyber Monday to święto każdego, kto uwielbia kupować, ale nie przepłacać! Moda związana z Czarnym Piątkiem w Polsce, co roku zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników zakupów! Dlaczego tak chętnie ulegamy tej wyprzedażowej akcji? Sklepy szykują mnóstwo wyprzedaży, obniżek i innych cenowych okazji dla swoich Klientów. Czy tylko sklepy odzieżowe, obuwnicze czy elektroniczne? Oczywiście, że nie! Te są najbardziej popularne i znane z długich kolejek przed sklepami stacjonarnymi. Każda branża obchodzi to święto w inny sposób. Wyprzedaże obejmują sklepy stacjonarne, jak i internetowe, jest w czym wybierać!

 

Easy Gifts - jak przygotowuje się na listopadowe święto, co szykuje dla swoich Klientów?

 

Kod rabatowy na gadżety reklamowe w Czarny Piątek!

Kod rabatowy to jedna z najczęściej wykorzystywanych form dodatkowego rabatu, który można użyć na zakupy online, poprzez wpisanie odpowiedniego kodu. Tutaj można pokusić się o kreatywności i stworzyć unikalny kod, skierowany tylko do wybranej grupy odbiorców :) W naszej firmie wykorzystywanie kodów rabatowych jest bardzo chętnie używane przez Klientów, dlatego też staramy się, w miarę możliwości, cykliczne zapewniać taki bonus na zakupy gadżetów reklamowych.

W Easy Gifts w tym roku przygotowujemy akcję związaną z Black Friday i dodatkowym rabatem na zakupy gadżetów reklamowych.Mimo, że nie jesteśmy zwykłym E-Commerce, bo działamy w branży B2B to podtrzymujemy tradycję związaną z amerykańskim zwyczajem. W naszej ofercie znajduje się ponad pięć tysięcy gadżetów reklamowych z różnych kategorii, na których można nadrukować swoje logo. Najlepsze gadżety z logo firmy to nasza specjalność, oferujemy duże zróżnicowanie i jak najlepsze ceny. Dodatkowy rabat na znakowanie czy na same zakup gadżetów reklamowych? Śledźcie nas na bieżąco, a wszystkiego dowiecie się w odpowiednim czasie! :)

Popularność Black Friday to po części duża zasługa akcji marketingowych, które rozpowszechniły to święto. Kod rabatowy na zakupy online to nasza tegoroczna propozycja, tyle możemy zdradzić na ten moment ;) Jeśli kojarzycie nasze działania z tamtego roku to wiecie, że u nas też trwa Black Week :) Zachęcamy do obserwowania naszych działań w social mediach, bądźcie razem z nami i świętujcie Czarny Piątek!

Zobacz wszystkie wpisy


Back to Top