Skrobaczki reklamowe, idealny gadżet dla kierowców!

Skrobaczki reklamowe, idealny gadżet dla kierowców!

Zimą podstawową czynnością każdego kierowcy przed uruchomieniem samochodu jest odśnieżenie szyb, aby bezpiecznie włączyć się do ruchu i uzyskać pełną widoczność na drodze. Skrobaczka do szyb to doskonały gadżet reklamowy, który przyda się w aucie każdego kierowcy. Z tym upominkiem reklamowym nie musisz się już martwić, gdy widzisz oszronione bądź oblodzone szyby. Na pomoc wtedy przychodzi skrobaczka reklamowa!

Jakie skrobaczki z nadrukiem znajdziecie w ofercie Easy Gifts?

Numer jeden, klasyczna skrobaczka do szyb Hull z ergonomicznym uchwytem, wykonana z plastiku, dostępna w kilku wersjach kolorystycznych. Skrobaczka reklamowa to praktyczne i lekkie narzędzie do usuwania śniegu oraz lodu z auta, którą znajdziecie u nas w ogromnych ilościach. Gadżet idealny dla kierowców, niezastąpiony szczególnie zimą. Spersonalizowaną skrobaczkę do szyb możesz podarować na różne okazje, dzięki temu Twój miły gest zostanie zapamiętany a praktyczny gadżet, przyda się gdy ktoś będzie w opałach! Skrobaczka z nadrukiem bądź logo firmy to doskonały pomysł na prezent firmowy, który dodatkowo będzie reklamą Twojego biznesu.  

Numer dwa Skrobaczka do szyb 3w1 Snowdown! Inna wersja klasycznej skrobaczki reklamowej ulepszonej w większą ilość funkcji. Skrobaczka 3w1 to produkt typowo gadżeciarski! Idealny gadżet reklamowy dla osób, które lubią nietuzinkowe rozwiązania oraz ukryte “smaczki” w prostych przedmiotach. Skrobaczka do szyb Snowdon zawiera, takie dodatkowe funkcje jak: podświetlanie, przecinarkę oraz młotek, dzięki czemu można wykorzystać ją w różny sposób, nie tylko do odśnieżania. Nietypowa skrobaczka z nadrukiem to ciekawe rozwiązanie na upominek reklamowy np. dla pracowników na zimę. Wybierając spersonalizowaną skrobaczkę z logo, możesz skutecznie promować swój biznes, a także budować rozpoznawalność swojej marki.

Skrobaczki reklamowe w ofercie podstawowej w Easy Gifts to produkty znajdujące się w kategorii narzędzia. Więcej inspiracji na upominek dla kierowców znajdziecie również na naszej stronie internetowej w innych grupach produktów. Skrobaczki z nadrukiem to must have na prezent na każdą zimę! Nie zwlekaj nim dopadnie Cię śnieg i wtedy zdasz sobie sprawę, że i ty i Twoi współpracownicy potrzebują praktycznej skrobaczki do szyb! Już dziś wybierz skrobaczkę do szyb z logo na upominek reklamowy.

 

>>> SPRAWDŹ! <<<

Zobacz wszystkie wpisy


Back to Top