Postanowienia Noworoczne - Top 10 gadżetów, które pomogą Ci je realizować.

Postanowienia Noworoczne  - Top 10 gadżetów, które pomogą Ci je realizować.

Koniec grudnia to czas, w którym robimy podsumowanie starego roku oraz planowanie nowego. Co roku nasze plany przyjmują formę noworocznych postanowień i dla wielu z nas 1 stycznia jest magiczną, a wręcz przełomową datą. Wraz ze zmianą kalendarza, rozpoczynamy sporządzanie listy rzeczy do zrobienia bądź zmiany w Nowym Roku. Często słyszy się, że będzie to: zdrowa dieta, większa aktywność fizyczna, lepsza organizacja pracy, rzucenie palenia, udział w maratonie, remont, podróż i wiele, wiele innych :)

W poprzednich latach popularność zyskały wyzwania dodawane i rzucane w social mediach, na które można było się zapisywać jak na dołączanie do wydarzeń na facebooku. Jednym z popularnych postanowień ubiegłego roku było: W 2021 znajdę męża :)

 

Jak realizować postanowienia noworoczne i jak wyznaczyć sobie cele, aby je realizować?

Od czegoś trzeba zacząć… Od czegoś co nas motywuje, albo wręcz “pchnie” dalej… :) Na pomoc przychodzą gadżety reklamowe z logo oraz inne gadżety reklamowe, dzięki którym można się trzymać swoich postanowień! Dodatkowo spersonalizowany gadżet reklamowy to doskonały pomysł na upominek noworoczny.

 

1. Więcej sportu, regularne ćwiczenia.

 

Zapał do regularnej aktywności fizycznej, często nas opuszcza, dlatego Nowy Rok to dobry czas i motywacja do podjęcia działania na nowo. Przesłanki do uprawiania sportu jest wiele, jednym z nich jest chęć zadbania o linię oraz zdrowie. Każdy z nas zna to popularne stwierdzenie “w tym roku schudnę”. Postanowienia dotyczące regularnych ćwiczeń, możemy realizować w domu, zakładając wysiłek fizyczny np. trzy razy w tygodniu. Gadżety sportowe dostępne w naszej ofercie Easy Gifts, mogą przydać się do treningów w domu, jak i rozciągania w biurze. Jednym z polecanych przez nas gadżetów reklamowych z logo do ćwiczeń jest mata do jogi, którą można wykorzystywać do różnych sportów, takich jak: pilates, joga, stretching czy gimnastykę. Mate sportową można używać wewnątrz, jak i na zewnątrz, zabierając ze sobą dzięki wygodnej formie zamknięcia. Kolejnym gadżetem reklamowym, doskonałym do treningu, jak i rozciągania są taśmy do treningu rosario. Gumy do ćwiczeń mają szeroki zakres zastosowania podczas różnych aktywności fizycznych. Gumy oporowe świetnie nadają się do rehabilitacji, zapakowane są w poręczne etui, które łatwo ze sobą zabrać na zajęcia, jaki schować do plecaka nie dokładając zbędnych “ciężarów”. W naszej ofercie nie brakuje klasycznych przyrządów do ćwiczeń, które kształtują i wzmacniają mięśnie, a także odciążają stawy podczas ćwiczeń. Przyrząd do ćwiczeń Resistencia oraz Przyrząd do ćwiczeń mięśni brzucha i pleców Rochefort to doskonały pomysł na spersonalizowany gadżet reklamowy jako upominek do domowej siłowni.

 

2. Zdrowe odżywianie.

 

Żyjemy coraz szybciej, dlatego w tym tempie coraz częściej mamy mniej czasu na zdrowe odżywianie i wpadamy w złe nawyki żywieniowe. Pierwszym krokiem do realizacji swojego celu jest stopniowe i regularne jedzenie posiłków. Przygotowywanie jedzenia do pracy czy na wynos jest możliwe, wystarczy chcieć :) W naszej ofercie gadżetów reklamowych znajdziecie całą gamę pojemników na żywność, na każdy posiłek! Jednym z nich jest lunchbox diest, pudełko śniadaniowe wykonane ze stali nierdzewnej, w zestawie ze sztućcami oraz z wygodnym zamknięciem na gumkę i przykrywką, która może służyć jako deska do krojenia i doskonale sprawdzi się na śniadanie jak i obiad. Innym praktycznym pojemnikiem dzięki któremu możemy przygotować sobie jedzenie wieczorem i schować do lodówki jest dwupoziomowy lunchbox porto alegre, metalowy pojemnik szczelnie zamykany. Kolejną propozycją z serii gadżetów do kuchni jest np. pojemnik przeznaczony na lekkie śniadanie kubek na sałatkę erba, a także doskonała miseczka bouillion, która sprawdzi się na owsiankę.

 

3. Przebiegnę maraton!

 

Miłośników biegania nie brakuje, a ilość organizowanych imprez sportowych ciągle rośnie. Co roku, staramy się stawiać sobie wyżej poprzeczkę, aby osiągnąć wyznaczone cele. Uprawiając sport, zazwyczaj chcemy poprawiać swoje wyniki i “wspinać” się wyżej :) Udział w maratonie wymaga przygotowań przez cały rok, jak i determinacji w dążeniu do zamierzonego celu. Wybierając gadżety sportowe z naszej oferty, takie jak: opaska odblaskowa gent czy opaska na rękę led pittsburgh możesz bezpiecznie trenować przez cały rok, o każdej porze roku jak i porze dnia i nocy. Odblaskowe gadżety reklamowe poprawią Twoją widoczność na drodze i zapewnią dodatkowa ochronę podczas treningu. Spersonalizowana odblaskowa opaska na rękę to ciekawy pomysł na gadżet reklamowy z logo na Nowy Rok.

Niezależnie od tego, na co zdecydujecie się w tym roku, pamiętajcie o konsekwencji w działaniu. W naszej ofercie w Easy Gifts znajdziecie mnóstwo inspiracji na upominek noworoczny z okazji postanowień! Wybierając gadżety reklamowe z logo swojej firmy możecie zmotywować do działania jak i wywołać do działania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Cały zespół Easy Gifts życzy Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku! :) 

 

Zobacz wszystkie wpisy


Back to Top