Torba z logo — do rozpoznania jeden krok!

Torba z logo — do rozpoznania jeden krok!

 

W reklamie, jak w tańcu są powtarzalne elementy, które zawsze działają. Jeśli znasz odpowiednie kroki, to nauczysz się tańczyć, z kolei jeśli znasz skuteczne elementy promocji, to zwiększysz rozpoznawalność swojej marki.

Dlaczego, tak uwielbiamy torbę bawełnianą z logo firmy?

Torba z logo — numer jeden na liście najchętniej wybieranych gadżetów reklamowych

Gdzie tkwi fenomen torby z nadrukiem? W UNIWERSALNOŚCI! To nie było trudne pytanie, bo odpowiedź jest prosta. Torba bawełniana z logo firmy ma tak szerokie zastosowanie, że można ją wykorzystywać właściwie do wszystkiego.

Co ją wyróżnia spośród innych gadżetów reklamowych? To, że zawsze się wyróżnia! Co to znaczy? A to, że zawsze jest widoczna, na wierzchu. W przeciwieństwie do innych gadżetów, takich jak np. notes, który ukryty jest w plecaku bądź w szafce w biurku. Oprócz tego ma uniwersalny rozmiar, który w tym przypadku nie ma znaczenia, tak jak ma to znacznie w przypadku koszulek reklamowych.

Ogromną zaletą torby z logo jest duża powierzchnia reklamowa, na której nie tylko zmieścisz logo firmy, a także grafikę czy dodatkowy tekst. Torba bawełniana przede wszystkim jest ekologiczna, bo wykonana z materiału pochodzącego w 100% z bawełny. Krótko mówiąc, modna torba z logo, sprzyjająca ochronie środowiska, czy można chcieć więcej?Torba bawełniana z logo firmy. Gadżet reklamowy dla każdego.

Sprawdzi się wszędzie — torba z logo

Komu i gdzie wręczysz torbę z logo? Każdemu, właściwie przy każdej okazji, nie ma takiego miejsca, gdzie nie podarujesz torby bawełnianej z nadrukiem. Weźmy na przykład targi branżowe, czy torba bawełniana, znajdzie tam swoje zastosowanie? Oczywiście, że tak, do torby włożysz ulotki, gadżety promocyjne i wiele, wiele innych…

Czy osoby, które biorą udział w targach, chętniej wezmą torbę bawełnianą z logo i ciekawym nadrukiem, czy ulotkę firmy? Większość wybierze torbę z logo, bo w przeciwieństwie do ulotki, która jak najszybciej wyląduje w koszu, to torba znajdzie zastosowanie: na co dzień, czy też na zakupach. Torba reklamowa jest bardzo pojemna i trwała, dlatego doskonale sprawdzi się podczas robienia zakupów.

Torby bawełniane z logo w ofercie Easy Gifts

W naszej ofercie w Easy Gifts znajdziesz bogatą ofertę toreb, jak i worków bawełnianych, na których oznakujesz, co tylko zechcesz. W sklepie online zamówisz torby z nadrukiem, wykonane techniką znakowania, którą wybierzesz. Ty decydujesz, czy na torbach pojawi się jedno logo, czy więcej. Możliwości jest wiele.

To, że torby bawełniane z logo to numer jeden, najczęściej wybieranych gadżetów reklamowych w Easy Gifts, to już wiesz. Ale nie wiesz, że jedną z popularnych i chętnie wybieranych metod znakowania toreb jest DTG, nowoczesna technologia nadruków na tekstyliach.

U nas zamówisz torby bawełniane w różnych kolorach i wzorach, w dużych ilościach, wszystko w zależności od potrzeb. Potrzebujesz dowiedzieć się więcej, napisz do nas!

Zobacz wszystkie wpisy


Back to Top