Gadżety na czas wolny

Gadżety na czas wolny

Jak myślisz, czy to tylko gadżety dla najmłodszych?

 

Gadżety reklamowe dostępne są pod różną postacią, jedne cieszą się większą popularnością od drugich. A jak jest z gadżetami reklamowymi do gry i zabawy? Czy wybierane są tylko i wyłącznie dla najmłodszych, czy też nie? Przeczytaj tekst do końca, a poznasz właściwą odpowiedź.

 

Gry z logo dla dzieci to hit czy mit?

 

60 % naszych Klientów zamawia gry z logo w sezonie letnim… 

 

A Ty, kiedy myślisz o grze z logo dla Klienta, to czy z góry zakładasz, że będzie to upominek firmowy dla dziecka? Czy jednak nie, bo wiesz, że możesz się pomylić i nie jest to tak oczywiste? I tu Cię mamy! Bo pewnie się teraz zastanawiasz, jak to jest.

Z naszej perspektywy wygląda to tak: gry z logo to zdecydowanie HIT sprzedaży w branży reklamowej, ale także mit tego, że są to najczęściej wybierane upominki dla dzieci. Gadżety do gry i zabawy są tak uniwersalne, że niezależnie od grupy docelowej sprawdzą się niemalże dla każdego. Jak pokazują statystyki sprzedaży, gry z logo są często wybierane przez agencje reklamowe w wakacje np. na obozy sportowe czy kolonie dla dzieci. I nie tylko, bo zamawiają je również firmy dla swoich pracowników latem.

W naszej ofercie nowości w Easy Gifts znajdziesz te tradycyjne gry towarzyskie, takie jak szachy z logo, warcaby z logo czy karty z logo oraz różne konfiguracje puzzli drewnianych. Gra z logo to gadżet, który w różnym towarzystwie urozmaici niejedną integrację czy imprezę firmową. W czym więc tkwi fenomen klasycznych planszówek? W tym, że każdy zna ich zasady i mimo upływu czasu, niezależnie od wieku, chętnie się do nich wraca w towarzystwie. Reklama przez zabawę? Czemu nie? To działa! 

 

Gry z logo dla firm. Doskonałe gadżety reklamowe na czas wolny.

 

Gadżety reklamowe — gry z logo, na każdą okoliczność.

 

Gry z logo to doskonały pomysł na upominek reklamowy na każdą okazję. Gadżety do gry i zabawy wybierane są najczęściej latem, ze względu na to, że dzień jest o wiele dłuższy, słoneczna pogoda dopisuje, a to wszystko zdecydowanie sprzyja częstszym spotkaniom w gronie znajomych. Poza tym jest to sezon urlopowy, dlatego jest więcej czasu na relaks i na wspólne gry i zabawy.

Czerwiec to również czas, w którym jest mnóstwo okazji na wręczenie upominków reklamowych, bo obchodzimy wtedy różne święta, takie jak: Dzień dziecka, zakończenie szkoły czy Noc Kupały. Oprócz tego jest jeszcze wiele, wiele innych okazji, mniej lub bardziej indywidualnych, na które Klienci zamawiają gadżety z logo firmy.

Tak naprawdę to Ty decydujesz, na jaką okazję polecisz gry z logo, w jakiej formie promocji wykorzysta ją Twój Klient. Może tym razem to będzie upominek na gwiazdkę, a nie na wakacje? Trendy ciągle się zmieniają, dlatego na bieżąco sprawdzamy, co sprzedaje się najlepiej.

I co sądzisz? Może masz jakieś inne spostrzeżenia, którymi chcesz się z nami podzielić? Jeśli tak, to napisz do nas!

Zobacz wszystkie wpisy


Back to Top