Wakacyjne podróże

Wakacyjne podróże

Wakacyjne podróże, małe i duże…

 

W tym roku pojadę nad polskie morze, a może polecę na Sycylię? A ty masz już plany na tegoroczne wakacje? Wiesz już, czy będzie to urlop w Polsce, czy za granicą? Miejsce jest ważne, ale liczy się przede wszystkim odpoczynek. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę niezbędnych gadżetów reklamowych na wakacyjne podróże.

 

Jakie gadżety zabrać ze sobą w podróż?

 

Pierwszy krok — pakowanie, zabranie niezbędnych rzeczy, to już zdecydowanie połowa sukcesu i gwarancja udanego wyjazdu. Dlaczego? Bo ten, kto wie, jak dobrze się spakować, ma już jeden problem z głowy i nie musi przejmować się tym, jak zmieścić wszystko w jedną walizkę. Każdy z nas zna ten odwieczny dylemat, co zabrać ze sobą na wakacje… Za dużo rzeczy za mało miejsca.

 

Top 5 gadżetów idealnych na wyjazd na urlop

 

Z długiej listy rzeczy do zabrania na wakacje, zazwyczaj ograniczamy się tylko do tych niezbędnych. Choć bywają przedmioty, które nie zajmują dużo miejsca w wakacyjnym bagażu, a zapominamy o nich. Jakie to są akcesoria? Czy można je również podarować na upominek firmowy?

 

Oto nasza lista:

 

1. Podróżna kosmetyczka

 

Rozkładana kosmetyczka Charlestown, to gadżet, który można przywiesić pod prysznic. Niezależnie od tego, czy wakacje spędzasz pod namiotem, w górach czy nad morzem. W każdym z tych miejsc znajdziesz zastosowanie. Kosmetyczka z logo firmy to “chodząca” reklama!

 

2. Identyfikator bagażu

 

Zawieszka do bagażu w kształcie “walizki” to praktyczny i atrakcyjny dodatek dla Twojego bagażu! Identyfikator bagażu to gadżet, który pozwala na znalezienie właściciela torby. Przydatny mini gadżet, na którym umieścisz swoje dane, to także forma reklamy.

 

3. Poduszka podróżna

 

Dmuchana poduszka, to praktyczny gadżet na każdą podróż! Wycieczka samochodem czy samolotem? W obu przypadkach taki przedmiot sprawdzi się doskonale, bo nie zajmuje dużo miejsca, jest lekki i łatwo go ponownie schować do torby. Poduszka zapewni Ci komfort podróży, podczas której możesz uciąć sobie na niej przyjemną drzemkę.

 

4. Koc z polaru

 

Miękki i ciepły koc z polaru to gadżet, który wykorzystasz na wiele sposobów. Przykryjesz się nim podczas podróży, wykorzystasz w namiocie, a także na plaży. Dodatkowo składany koc może też pełnić funkcje poduszki, także pełni dwie funkcje w jednym. Możliwości jest dużo, a gadżet tylko jeden!

 

5. Podróżny zestaw krawiecki

 

Podróżny zestaw do szycia w formie karty kredytowej, zawiera wszystkie niezbędne narzędzia. Komplet nici i innych akcesoriów do szycia, sprawdzi się podczas pobytu na wakacjach jak i w kryzysowych sytuacjach w podróży.

W naszej ofercie gadżetów reklamowych znajduje się kategoria — podróżne, w której znajdziesz akcesoria podróżne praktyczne na wakacje np. kosmetyczkę z logo firmy. Chcesz sprawdzić więcej inspiracji? Zapraszamy na stronę.

Zobacz wszystkie wpisy


Back to Top