Gadżety na plażę

Gadżety na plażę

”Lato, lato, lato czeka…”

Czy dzięki tej piosence, wakacyjne wspomnienia wróciły na nowo? Mamy nadzieję, że tak! Dalej, podśpiewując ten znany utwór ze szkolnej ławki, w tym miłym akcencie, odliczamy dni do zaplanowanych wakacji! Jaki gadżet reklamowy, zabrać na urlop? Może piłkę plażową z logo lub koło do pływania z nadrukiem? Pytanie tylko, czy taki gadżet reklamowy wywoła w Tobie dziecięcą radość?

Czy zabierzesz ze sobą piłkę plażową z logo na wakacje?

 

Co się stanie, jak zadasz to pytanie swojemu klientowi? Nic strasznego! A wręcz przeciwnie może stać się tyle dobrego… To znaczy? Wyobraź sobie, że Twój Klient szuka upominków firmowych dla pracowników, ale nie ma pomysłu, i właśnie wtedy, to Ty, całkiem przypadkiem przychodzisz mu z pomocą!

Wysyłasz ulotkę produktową np. z piłką plażową, popularnym gadżetem reklamowym na wakacje od lat! Już sama broszura jest na tyle atrakcyjna, że od razu wpada mu w oko! Ale co z gadżetem — piłką plażową z logo? Przecież to nie jest żadna nowość, wydawałoby się też nic specjalnego… A właśnie nie w tym rzecz, w tym przypadku liczy się kreatywny nadruk i sezonowość danego produktu. Spójrzmy prawdzie w oczy, kto nie zabierze dmuchanej piłki plażowej na wakacje, przecież ten gadżet znajdzie zastosowanie u każdego. A teraz ponawiam to pytanie do Ciebie, czy ty ją zabierzesz?

Kolorowa piłka plażowa z logo, wakacyjny HIT!

 

Piłka plażowa z logo, to uniwersalny gadżet do gry i zabawy na świeżym powietrzu, sprawdzi się dla każdej grupy niezależnie od wieku. Uwielbiana przez dzieci, dzięki niej można zadbać o sprawność oraz koordynację ruchową tych najmłodszych. Dmuchana piłka plażowa to przede wszystkim niezawodny gadżet reklamowy na letnie szaleństwo na plaży, nad jezioro czy na basen. Bez piłki plażowej z logo na wakacje — ani rusz!

Jak oznakować taki gadżet? Możliwości jest wiele — sitodruk, termoransfer cyfrowy oraz termotransfer, takie techniki znakowania dostępne są w naszej ofercie. Czy jesteś zaskoczony/zaskoczona tą informacją? W Easy Gifts masz duże pole do popisu, wykonamy dla Ciebie taki nadruk, jaki tylko zechcesz!

Najczęściej wybierane gadżety z logo firmy na wakacje

Z roku na rok trendy się zmieniają, dlatego też analizujemy wybór gadżetów reklamowych na wakacje oraz wprowadzamy różne nowości do naszej oferty. Akcesoria podróżne, gadżety do gry i zabawy, to kategorie produktów na lato, które znajdują się na naszej stronie internetowej.

 

Najczęściej wybierane gadżety reklamowe przez naszych Klientów na wakacje w 2021 roku to:

 

- piłka plażowa

- koło do pływania

- materac dmuchany

- kosz na zakupy

- czapka z daszkiem

- poduszka podróżna

 

Agencje reklamowe lubią to co modne i sprawdzone, dlatego kilka razy w roku sprawdzamy, co według nich jest teraz na czasie :). Jak widać klasyczne gadżety reklamowe w postaci dmuchańców to najchętniej wybierane letnie upominki reklamowe w 2021 roku. A jak będzie w 2022 roku?

Jesteśmy ciekawi, czy masz już jakieś przemyślenia na ten temat? Chętnie poznamy Twój punkt widzenia! Napisz do nas!

Zobacz wszystkie wpisy


Back to Top