Kiedy Twój Klient ma dość…

Kiedy Twój Klient ma dość…

…marnowania czasu, pieniędzy i energii w celu poszukiwania idealnego gadżetu z logo na zakupy pojawiasz się TY — EKSPERT/EKSPERTKA OD REKLAMY! To Twoje 5 minut. W tym krótkim czasie możesz zawalczyć o dwie ważne rzeczy: o zdobycie oferty oraz ograniczenie plastiku, z korzyścią dla Ciebie i Twojej planety!

Ekologiczne torby z logo, antidotum na całe zło

 

11 mld foliówek, aż tyle zużywamy ich w ciągu roku, a jedna reklamówka jednorazowa rozkłada się od 100 do 400 lat… Cyfry nie kłamią, lecz pokazują skalę problemu. Dlatego, producenci toreb znaleźli alternatywę dla plastikowych toreb i wprowadzili ekologiczne torby do sklepów.

Ekologiczne torby z logo to rozwiązanie, które zyskało popularność w różnych dziedzinach życia, wykorzystywane są na co dzień, na zakupy jak i w celu reklamy. Produkowane z różnych materiałów, takich jak: len i bawełna, juta, włókna roślinne oraz papier stanowią nieodzowny element zakupów.

 

Bawełniana torba z logo na zakupy, polecają ją ekolodzy

 

Torba bawełniana wybierana jest przez setki, tysiące a może miliony osób? Czy znasz choć jedną osobę, która nie ma żadnej torby z bawełny w domu? :)

W naszej branży, torby z logo to zdecydowanie najczęściej wybierany gadżet reklamowy przez agencje reklamowe. Torba bawełniana cały czas utrzymuje się jako trend sprzedaży. Na pytanie dlaczego, przygotowaliśmy zbiór cech tego produktu.

 

Torba bawełniana kontra foliówka:

 

  • jest bardziej wytrzymała niż zwykła foliówka
  • dłużej zachowuje estetyczny wygląd (nie rozciągnie się tak szybko i nie wyblednie)
  • nie widać w niej przechowywanej zawartości (większa dyskrecja)
  • można ja wyprać
  • oferuje większy wybór, jeśli chodzi o dostępne modele (krótkie ucho, długie ucho)
  • posiada bogatą paletę dostępnych kolorów
  • ma ogromne pole nadruku (możliwość PERSONALIZACJI)
  • nie zanieczyszcza środowiska
  • jest tańsza, kupujesz raz korzystasz WIELE RAZY

 

Nowość torba z logo w postaci siatek na zakupy

 

Zestaw siatek na zakupy MIAMI to nasza nowość w ofercie Easy Gifts. W skład zestawu wchodzą trzy torby wielokrotnego użytku, które wykonane są z materiału PET, pochodzącego z recyklingu. Każda siatka ma sznureczek w innym kolorze, dzięki temu łatwiej je rozróżnić, a także wygodnie zamknąć. Siatki z logo to praktyczny gadżet reklamowy, który sprawdzi się na każdych zakupach spożywczych.

Zmiana firm na lepsze? Możesz spróbować i zaproponować taki gadżet reklamowy na upominek. Ten krok to już połowa sukcesu, który potwierdza Twoją świadomość ekologiczną. Ty jako agencja, propagujesz torby z logo, a więc już ograniczać produkcje foliówek i tym samym przyczynisz się do wyrobienia dobrego nawyku zakupowego u swojego Klienta :)

Moglibyśmy jeszcze mnożyć przykłady toreb z logo, bo mamy ich bardzo dużo w ofercie. Oprócz klasycznych toreb bawełnianych po różne ekologiczne nowości, wszystkie modele znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Jeśli zainteresował Cię ten tekst i chcesz poznać naszą ofertę, zapraszamy do kontaktu :)

A dla tych, którzy uwielbiają oglądać video, mamy NOWY film produktowy z zestawem siatek. -> OBEJRZYJ

Zobacz wszystkie wpisy


Back to Top